Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk mü yabancı mı

Valvyn

Öne çıkan mesajlar

feverfeverray said:

olay dis gorunus degil bence de. turk kizinin bu kadar 'kezban' olmasinin sebebi tamamen kendini gelistirmemesi yuzunden. kendine guvenmiyor. ozguvensizlik belirtisi aslinda kendilerini cok guzel sanmalarinin sebebi, ici bos balon gibiler. gorunus olarak bir italyan kadinindan farklari yok. ama okumuyorlar, kendilerini gelistirmek istedikleri tek alan makyaj. seks konusunda bile sanki hayir isi olsun diye sevisiyormus gibi davraniyor.

ben cok az kendini gelistiren kadin gordum ya. ama ciddi ciddi gelistirmek. okumak, arastirmak, gezmek, gormek vs.

be bold ladies ya.

Kendinden biliyorsun galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

komiksiniz gerçekten, siz yazılanların tam aksini göze alın

belli bir zeka seviyesinin üstüne hitap etmemek lazım

yazıyorsun dünyada böyle bir kanı var diye, hadi böyle bir şey yok falan dersin anlarım adam diyor "damızlık arıyorsun", öbürü çıkıyor, "hiç bir şey anlatmayan wot" diyor.

siz bi zahmet anlamayın ya

Casual faşism
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

feverfeverray said:

olay dis gorunus degil bence de. turk kizinin bu kadar 'kezban' olmasinin sebebi tamamen kendini gelistirmemesi yuzunden. kendine guvenmiyor. ozguvensizlik belirtisi aslinda kendilerini cok guzel sanmalarinin sebebi, ici bos balon gibiler. gorunus olarak bir italyan kadinindan farklari yok. ama okumuyorlar, kendilerini gelistirmek istedikleri tek alan makyaj. seks konusunda bile sanki hayir isi olsun diye sevisiyormus gibi davraniyor.

ben cok az kendini gelistiren kadin gordum ya. ama ciddi ciddi gelistirmek. okumak, arastirmak, gezmek, gormek vs.

be bold ladies ya.

Kendinden biliyorsun galiba.

abicim ilkokul tier misin? bana laf sokmaya calisarak gercek bir kezban oldugunu gosterdigin icin tesekkurler. B) kendimden biliyorum ayrica evet. bir kadin oldugum icin hemcinslerimin hangi kumeye dahil oldugunu anlayabiliyorum.

whatever, too hangover for this.
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

Jaegerjaquez said:

squat deadlift yapmayana kadın demem ben

geçen devrimde içiyoruz, bir hanım ablamız nerdeyse 2 saat boyunca 10 metre önümüzde bu hareketi(deadlift) yaptı. harikaydı.

ulan devrimde ağırlığı nerden buldu? ağırlık yoksa bildiğin domalmış bu
ayrıca devrimde give me a call ;)
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

asd

calvaria said:

Jaegerjaquez said:

squat deadlift yapmayana kadın demem ben

geçen devrimde içiyoruz, bir hanım ablamız nerdeyse 2 saat boyunca 10 metre önümüzde bu hareketi(deadlift) yaptı. harikaydı.

ulan devrimde ağırlığı nerden buldu? ağırlık yoksa bildiğin domalmış bu
ayrıca devrimde give me a call ;)

elinde yuvarlak bir şey vardı yuvarlak saplı. spora olan sevgim 2-3 kat arttı. ayıpsın bi gün numan falan toplanıp devrim gecesi yapalım, geçen numanla biz gittik ama kimseyi çağırmamıştık çok spontene olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gencler konuyu annelerinize getiricem zorunlu olarak ama genellemelerinizi durduramayacagiz gibi baska turlu. Ne kadar kotu olabilir ki turk kizlari hepinizin anasi ukrayna dan gelmedi herhalde. Kafasi calisan baciniz kuzeniniz arkadasiniz yok mu hic. Yoksa mesela sizde de problem var demek bu direk. Demek ki sizin icinde bulundugunuz sosyo-kulturel cevre dandik. Arz talep dengesi bu isler hep. Erkegi kadini hep birbirine gore sekilleniyor yapacak birsey yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...