Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa | Beşiktaş - Galatasaray | 13 Ağustos Cumartesi - 20:45

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Rewendor said:

Yedek kadro deyince ben de BJK hakkaten yedek kadroyla çıktı zannettim.

3 adam yok diyeymiş olay. Üç adamdan biri yeni transfer zaten, hazır görülmemiş heralde. Biri aylarca gidecem diye yattı hazır değil, biri de kupadan geç geldi. Hoş, bizde de geç gelen var da sürdük sahaya.

Kaleci yedek
Sol bek yedek
Sag bek yedek
Stoper yedek
Forvet yedek
Sol acik yedek
Ortada 1 yedek

Cidden 3 kisiymis :)

Şampiyon kadroyu bi saysana panpa.
Sosyal ağlarda paylaş

Adriano, Q7, Sosa, GG , Rodolfo yok (boyko yu yine oynatmadı onun akibeti ne bilmem artık)

Tolga
Beck-Marcelo-Necip-Tosic
Atiba-Tolgay
Kerim-Oğuzhan-Olcay
Cenk

Tolga ve Olcay neysede , diğerleri geçen sene hep yedek ve bu sene büyük ihtimal oynamayacak adamlar, forvet gelirse cenk oynayamaz özellikle böyle saç baş yoldurursa.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni geldim, beklediğim gibi çok sönük maçtı. Sabahtan beri herkese X2 çifte oynatıp maç önü Necip - Tosic tandemini görünce 1.5 üst almıştım kombineye tekten gittik. Olan bana oldu.

He bir de normal sürede kaybetsek zerre koymazdı da penaltılarda kaybetmek koyuyor adama harbi. Yine böyle derin üzüntü yok, geçen sene normal sezon GS maçlarında 10 kat daha fazla stresli izliyordum bunda rahat rahat izledik mekanda da işte bi burukluk var.

Penaltı dediğin olay böyle bir şey zaten, süt kupası da olsa penaltıda kaybedince koyuyor adama sdafsda

Normal sürede GS almasını bekliyordum ama yedek ağırlıklı kadro ile bu kadar zorluyorsak GS'yi sezonda zaten bayağı rahat ederiz. GS'nin oyunu yine 4-6 bandında gösterir kendini çok üstüne çıkmaz. Bizim de tekrar şampiyonluk hayaline kapılmak için net forvet almamız şart. Geri kalan mevkiilerde sıkıntı yok ama soğukkanlı bi santrafor gelmezse maks 2. bitiririz Fener götürür.

BJK'de net soğukkanlı adam eksikliği işte penaltılarda kendini gösterdi. Şampiyonluk stresini atmak iyi ama soğukkanlılık başka bir şey cidden. GS mesela maç genelinde kötü olsa da kırılma noktalarında Sneijder, Selçuk falan takımı iyi taşıdı. Bizde onu yapan adam yoktu. Onu yapan adamlarda işte kadroda yoktu, biri hiç olmayacak :(

Şu kadro ile gayet iyi iş çıkardık. Takım tam hazır olunca Tolga - Marcelo - Necip - Tosic- Kerim zaten daha uzun süre forma görmezler ama rotasyon için fazlasıyla güven verdiler. Tolga vermedi onu geç de anladınız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

3 adam yok diyeymiş olay. Üç adamdan biri yeni transfer zaten, hazır görülmemiş heralde. Biri aylarca gidecem diye yattı hazır değil, biri de kupadan geç geldi. Hoş, bizde de geç gelen var da sürdük sahaya.

Kaleci yedek
Sol bek yedek
Sag bek yedek
Stoper yedek
Forvet yedek
Sol acik yedek
Ortada 1 yedek

Forvet yedek değil, şu an kadrodaki as forvet.

Kaleci de şu anda yedek değil, geçen sezon yerine alınan transferlere rağmen oynayan kaleci.

Gökhan'ı unutmuşum 4 olsun. Gökhan - Sosa - Adriano - Quaresma.

Stoper yedek dediğin zaten sol bekte o stoper oynuyor, ya stopere ya sol beke yazacan o farkı ayrı ayrı gösterip cinlik yapmayacan :)
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

Brumayı da öve öve bitiremiyolardı geldiği sezondan 2 tık geride

Şuna katılmıyorum. Gayet geliştirmiş kendini, özellikle Anadolu takımlarına deli işler.

Hani bitiricilik hazırlık maçlarında iyi gözükse de zorluk seviyesi artınca yine karar vermede sıkıntıları olduğu ortaya çıktı ama özellikle topla çok iyi dribbling yapıyor. Tek sıkıntısı işte sezon başında gençler genelde böyledir sezona performansını yayabilir mi o ki genelde TR'de yayamıyorlar sdafdsfsd

Yayarsa ama gol olmasa da çok asist yapar gibi gözüküyor. Tam Anadolu takımı bug abuser'i çünkü şuan görünürde.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

Rewendor said:

Kaleci yedek
Sol bek yedek
Sag bek yedek
Stoper yedek
Forvet yedek
Sol acik yedek
Ortada 1 yedek

Forvet yedek değil, şu an kadrodaki as forvet.

Kaleci de şu anda yedek değil, geçen sezon yerine alınan transferlere rağmen oynayan kaleci.

Gökhan'ı unutmuşum 4 olsun. Gökhan - Sosa - Adriano - Quaresma.

Stoper yedek dediğin zaten sol bekte o stoper oynuyor, ya stopere ya sol beke yazacan o farkı ayrı ayrı gösterip cinlik yapmayacan :)

Besiktas sezon 11i
Fabri
GG-Rhodolfo-marcelo (yeni transfer)-adriano
Atiba ozzy
Quaresma-sosa-olcay (aras)
Yeni forvet (cenk)

Say bakalim kac oynayan var
Ilk 11de 3 oyuncu oynayacak atiba ozzy olcay
Marcelo yedek stoper rotasyonunda olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Cenk bir de Gomez'den sonra forma ağırlığını kaldıramadı. BJK şu haliyle bile kupayı alamadıysa Cenk'in normalde çaktığı pozisyonları değerlendirememesinden dolayı alamadı. Belli yani kaçırdıkça vücut dili, psikolojisi vs. çok belli etti.

Gomez'den sonra takım içinden kim zaten o rolü üstlense böyle olurdu. Ya bu maçta atacaktı kupayı getirtip rahatlayacaktı ya da böyle olacaktı. Bence Cenk'i büyük etkileyecek bu maçta atamaması, bir de üstüne penaltı kaçırması ki rezil bi penaltı kullandı.

Ben mesela Tolgay > Ömer yaparken Cenk > Ömer yapmasını bekledim ama hocada kazanmak istedi sanırım oyunda tutarak. Tolgay'ın çıkması da bizim organize atakları bayağı etkiledi çünkü. Ömer bu arada bıraktığından çok daha iyi gelmiş, geliştirmiş kendini harbi rotasyonda bu sene iş yapar o da.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada BJK'nin kadro harbi yedek kadroydu, tamam kupa kazanıldı da oradan zorlamaya gerek yok hacılar sadfsd

Geçen seneyle bile kıyaslasan yedek kadro kalıyor. Bu maçtan da 4 kişi mesela daha uzun süre kolay kolay forma yüzü görmez sezon başladıktan sonra. Bi Cenk görür işte kenardan düzenli girip o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar elimizdeki yedek diyor, as nerde diyorsun "yeni transfer" yazmış.

Elindeki kadroda olmayan adamı maça çıkaracakmış gibi yedekle çıktık diyor :)

GS de yedek kadrosuyla çıktı o zaman. Daha ön liberosu ve santraforu yok o kadroda. Eh eldekilerden de Cavanda ve Serdar Aziz oynamadı, eninde sonunda yine ilk 11 çıkacağına göre Sabri'yi de yok diye eksik sayabiliriz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Apple da abartmış biraz şimdi de kadro harbi yedek, hadi onu kabul etmiyorsun yedek ağırlıklı kadroydu.

Bu seneye göre kıyaslasan da öyle, geçen seneye göre kıyaslasan da öyle. Şampiyon takımın düzenli olarak yedekliğini yapan 5 oyuncu vardı kadroda her şeyden önce sdfsda

Yeni kadroda da her senaryoda yedek olacak 4 oyuncu vardı ki Cenk'i saymıyorum. Şuan öyle yada böyle as forvetimiz evet, yenisi alınana kadar as kalacak.

Yani eyvallah yendiniz kupayı aldınız da yedek, yedek ağırlıklı kadroya karşı aşırı zorlanıp penaltılarda aldınız yani onu da kabul etmek gerekiyor :D

Sezon öncesi maçıydı işte geleceğe yönelik çok kaliteli hazırlık maçı gözüyle bakmak gerek. Kupası elbette değerli ama sezon genelinde takımların genel başarı beklentilerini vs. şekillendirdi bana kalırsa bu. GS'nin işi bu şekilde çok zor belli yani en az 3 transfer falan daha istiyor.

Ha BJK de benim gözümde şuan direkt lig ikincisi, şampiyonluk kovalamak istiyorsa stoper değil parayı da kontejanı da otu da boku da forvete basmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...