Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E - Sigara Satan ?

Madborn

Öne çıkan mesajlar

Toptank veya Toptank nano al o zaman, atoyu almak için kiti edinmene gerek yok. Kanger'in modları TC'sidir, üretim kalitesidir hep sıkıntılı. SMOK Quantum veya Istick Pico öneririm onun yerine.

Serpent Mini akıtıyorsa yüksek ihtimal pamukla ilgili sıkıntılar vardır veya üstten doldurduktan sonra iç/dış basınç eşitlemesi yapmıyorsundur(eğer eksik o-ring veya kırık insulator vb. fiziksel bir zarar yoksa cihazda). Yazın ince likitler daha da incelip akıtma yapabiliyor ama sanmam, yüksek ihtimal pamukla alakalıdır ki Toptank/Subtank'ın RBA'sına build yapmak Serpent Mini'ye build yapmaktan çok daha meşakkatlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Bright said:

subox kiti napacan modu leş onun

leş derken nası bir problemi var ki? çok yüksek watta ihtiyacım yok zaten. rba'sı var zor olsa da sarımı, coilleri güzel. akıtma vs gibi bir problemi de yok (serpent mini ağlıyor o konuda mesela). tam ihtiyacım olan şey gibi geliyor bana.

serpent mini akıtıyor veya pamuk yanıyorsa. Pamuk boyuna ve yerlestirmene dikkat et derim. Well'e kadar uzatmıyacaksın pamugu yoksa beslenemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

paradoksalkedi said:

Bright said:

subox kiti napacan modu leş onun

leş derken nası bir problemi var ki? çok yüksek watta ihtiyacım yok zaten. rba'sı var zor olsa da sarımı, coilleri güzel. akıtma vs gibi bir problemi de yok (serpent mini ağlıyor o konuda mesela). tam ihtiyacım olan şey gibi geliyor bana.

serpent mini akıtıyor veya pamuk yanıyorsa. Pamuk boyuna ve yerlestirmene dikkat et derim. Well'e kadar uzatmıyacaksın pamugu yoksa beslenemiyor.

discordda senden yardım aldıydım abi zaten sarım için, Arzamar orada isim :D yanık olayı gitti, wicke göre bazen akıtıyor bazen akıtmıyor ama flavor az oluyor falan baya zahmetli ya serpent.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
PG antiseptik aynı zamanda. Likitlerdeki aromalar da PG içinde çözünmüş oluyor.

Satılık refurbished Cuboid 200W, siyah. Alt kapağı biraz temazsızlık yapıyordu, tamir ettim, sorunsuz çalışıyor. Boyasında kullanımdan doğan ufak kalkmalar mevcut. 90TL

Satılık Geekvape Griffin 22mm/3.5ml. Herşeyi tam. Kutusu açıldı ama hiç kullanılmadı. Yedek kutusundan çıkan 1 orjinal , 5 klon camı ve top airflow kitiyle birlikte verilecek. 90 TL
Sosyal ağlarda paylaş

şuan çincilerden almak sıkıntı yaratıyor. çok alet patladı gümrükte bu ara. dolayısı ile türkiyedeki tedarikçilerden temin etmek durumunda kalacaksınız. oda alacağınız moda göre değişir. 250 ila 1000 tl arasıdır. biraz araştırıp beklentinize göre bir mod seçmelisin.

yani öyle bir şey sormuşsun ki; "araba alacam ne kadar" demek gibi olmuş. derya deniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

ovchinnikov said:

şuan çincilerden almak sıkıntı yaratıyor. çok alet patladı gümrükte bu ara. dolayısı ile türkiyedeki tedarikçilerden temin etmek durumunda kalacaksınız. oda alacağınız moda göre değişir. 250 ila 1000 tl arasıdır. biraz araştırıp beklentinize göre bir mod seçmelisin.

yani öyle bir şey sormuşsun ki; "araba alacam ne kadar" demek gibi olmuş. derya deniz :D

Pek anlamadığım için bu konularda. Rica etmişti bir sor diye. 250 ile 1000 arası derim kafasına göre takılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...