Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E - Sigara Satan ?

Madborn

Öne çıkan mesajlar

İstanbul anadolu yakasında makina likit filan halledebilirim ihtiyacı olanlara. Likitler nirvana içimi gayet güzel kullanan var mı bilmiyorum ama. Makinada 2. El şu an İjust S var, birde kendi kullandığım target pro + melo 3 4 ml atomizer var. Ayrıca sıfır cihazda ayarlarım ö.m atabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke hpriv 220w ve tfv4 micro atolu set var elimde,cihaz 1 haftalık .aldığım arkadaşım ,ya abi likit koy pilleri şarj et bana göre değil deyince satılığa çıkarmak istedim. cihaz 0 olarak kabul edilebilir .Full kutulu orjinal barkodlu .

resimdeki ve orjinal kutu içeriğiyle verilecektir.

Fiyat 250 tl ,yanında 1 şişede 30 ml likit alana yollanacak.çift pillidir .videolarına vs youtubede ulaşabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

O zaman çine hadi babacım hadi,itelemek değil amaç .bu cihaz tr den 300 tl ye yeni alındı.Coili hadi kullanıldı desek ,kullanılan coili sarılabilir coil.sarar onuda yollarım.yanında likitinide hediye ederim.250 olmaz ise daha makul fiyat belirleriz .Kaldıki özel mesaj atan var durmaz satılır .

çok sokuyosunuz yurda 23 dolardan pico set getirinde burada 100 tl ye satın bizde utanalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...