Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E - Sigara Satan ?

Madborn

Öne çıkan mesajlar

kutulu mesaj kutun dolu

Şey diyecektim sana bdv'den sıpariş verirken

3 şey var

1. şunları koy sepete 1 tane hakkın var ( 5 dolara 50ml likit süper)

https://www.bluedotvapors.com/collections/eliquid/products/copy-of-5-re-released-flavors-for-5 şunu koy sepete cok ucuz

2. şurdan bi sample çak bu da 1 tane hakkın var ( 0.25 dolara 10ml daha da süper :) )

https://www.bluedotvapors.com/collections/eliquid/products/10ml-sampler

3. bazı likitler var mesela

Free of acetyl propionyl & acetoin. yazar bazılarında yazmaz tercih meselesi ama ben free'leri alıyordum. Gerci bright'a sorsan her likit bekledikçe acetoin'lanıyor free de yazsa

pek bir zararı,farkı yok der mesela :) tercih meselesi.

adamlar free olanlara yazmış sayfaların en altında ona göre alırsın,almazsın senin bilecegin iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Aslında Hurricane SXK Clone V2 arıyorum. Bulamassam senin phenemenona bakayım.
Draculiablo said:

Gus phenemenon var yeni versiyon sıfır. 4 adet aldım birinden biri geçer diye hepsi geçmiş 3 adet satılık tam bir sigara içimi fiyat 120

Madborn said:

RDA yada MTL atomizer satan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Madborn said:

Aslında Hurricane SXK Clone V2 arıyorum. Bulamassam senin phenemenona bakayım.
Draculiablo said:

Gus phenemenon var yeni versiyon sıfır. 4 adet aldım birinden biri geçer diye hepsi geçmiş 3 adet satılık tam bir sigara içimi fiyat 120

Madborn said:

RDA yada MTL atomizer satan var mı ?

Birçok MTL atomizerin orjinalini kullanmış biri olarak şuan gus clone dan gayet memnunum ve eskiden olduğu gibi sürekli MTL ato arayışı içinde değilim. Sigarayı kesinlikle aratmıyor tavsiyemdir. Orjinali ile arasında hiçbir fark yok malzeme kalitesi hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

Elimde griffin 25 mini Rta var siyah renk .Hem tek hem çift sarım deck ,yedek cam ,yedek driptip vs işte kutusundaki her şey var.Aldığım tarihdeki moduma uyuyordu.Gelene kadar modu değiştirdim.25 mm olduğu için moda olmuyor yanlardan fışkıranzi.0 gibi kabul edilebilir ,açıp denedim 2 tank içtim tabi.

İsteyene watsaup dan resim atabilirim.100 tl ye iteleyebilirim hemen .İade her zaman ki gibi vardır.Namıslı satıcıyık
Sosyal ağlarda paylaş

Güncel bir reçete yazıyorum. Şimdi yeni başlayan herkes MTL başlasın bir kere.
DL (Cloud chaser'lar) bol buhar daha az aroma verir aletin çok pilini yer, çok likit harcar.
Mtl ile hem az içmiş olursun ,az buhar ama bol aroma alırsın.

mtl nedir: Açılımı mount to lung'dir. Sigara içim olarak geçer ve sigara içer gibi önce agıza sonra cigere cekersin

DL nedir: Açılımı direct lung'dir. Nargile içer gibi direk cigere çekersin buharı.

Nooblar için:

MTL kullan at en iyi atomizer Naitilus v2'dir.

DL yani cloud chaser'larda en iyisi smok baby beast veya big baby (ikisi aynı sadece tankı buyuk birinin)

Pro'lar için:

Pamugu teli kendin değiştirdiğin aletler bunlar

MTL kullandıgım en iyi SXK Clone Hurricane v2'dir. Orjinali dışında daha iyisi yok cok iddialıyım.

DL artık hiç içmediğim için pek birşey iddaa edemiycem ama Engine RTA'den aldıgım huzuru hiç birinde bulamadım. Aroma 4/5 verir onun haricinde herşeyiyle muhteşemdir. Yenilerden geekvape Ammit var mesela dizayn olarak muazzam duruyor bir falsosunu göremiyorum

Şimdi MTL içecekseniz en uygun mod al85 hiç gerek yok çift pilliye

DL içecekseniz cok pil harcar o yüzden en iyisi çift pilli mod almak smok alien öneririm.
(en iyi mod demiyorum bu arada fiyat,performance en iyi diyorum)

en iyi regulated mod ise çift pilli YiHi SX Mini Q Class derler cip'inden dolayı biraz tuzlu parası ama denemedim bilmiyorum. Esasında ecig'da çip demek herşey demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

abi ekstra noob guide guncel ekipmanlarla:
MTL recete yazsana
komple set.

ne lazimsa :)

bilgilendirici olur hem.

(likit, coil vs. haric bir set)

__

bonus olarak f/p - 2 set yaz :)

Senin alacagin sey belli. 2 fln gerek yok.

Naitilus v2 atomizer , al85 mod , naitilus'un yedek coil kafalari (5'li paketerde satilir)+ samsung q30 veya sony vtc6 pil (2 pil alirsan degistire degistire kullanirsin) bir de pil sarj aleti

En ucuz ve efektif sekilde master race setin olmus olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...