Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E - Sigara Satan ?

Madborn

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar milyor kişi yazmış, ben bu işin ticaretini yapmıyorum kendi aiomu satıyorum bir arkadaştada ij2 vardı satmayı düşünmüyormuş.

kılcal 2-3 çizik mevcut, aktif 1 ay kullanıldı, coil head değiştirilip tank limon suyuyla temizlenip gönderilecek usb kablosu ile.

fiyat 100 tl, sıfırı yurtdışı 60 yurtiçi 190 tl arasını buldum, ileride kullanıp kullanmayacağım belli değil o yüzden satıyorum.

ha işin ticaretini yapan adamda var tanıdığım ama 200 lira direk aiolar kimseye yaramaz, bilen bilir şuan sattım aioyu bende 200e yurtiçi aldım takılır diye sonra pedere söyledik ftden vs.

öyle yani durumumuz, ilk mesaj atan garip isimli oktar ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

ben trden aldığımda gümrükte geçmiyor gibi sıkıntılar okumuştum, keza şuanda okuduğum kadarıyla yüksek oranda takılabiliyor siyasi olaylar nedeniyle denetimlerde vs.

ha orası öyle ftden aio söyledim 18 dolara kargo dahil çat gelmişti şans.

Daha geçen gün arkadaşın aldığı tel döndü gümrükten. Bu ara gümrük biraz sıkıntılı sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bakın bu gumruk sıkıntılı bilmemne mevzularını eger ESF gibi veya facebook'taki alım satım forumlarında fılan okuyorsanız ınanmayın, oradaki tiplerin alayı satıcı oldugu ıcın ınsanları kendilerinden almaya yoneltmek ıcın bu muhabbetı yapıyor.

6 aydan beri yaklasık 40-50 paket gecırdım ve sadece 2'si takıldı ve her ikisinde de para iademi geri aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...