Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kız ve obsesyon hakkında

logtrig

Öne çıkan mesajlar

_Rave said:

İtalyan kadinlari garip ya.erkek kadar rahatlar yani.bi okadarda yavsaklar.

bayadir italyada yasiyorum, avrupa dersin,modern insamlar dersin sdf.

Ne kadardır hangi kısmında yaşıyorun? Sicilyada falan olman lazım herhalde bu dediklerinin doğru olması için. Arkadaşlarından oluşturdukları sosyal çemberi delmek baya zor kuzey italyanların. Ve de tanışma süreci oldukça uzun sürüyor öyle bugün tanıştık yarın evimde gibi bir durum hiç görmedim. Kişisel tecrübeden konuşmuyorum ben işinde gücümde bir insanım ama bu sahalarda çok aktif olan arkadaşlarım oldu ingiltereden güney koreye japonyaya bir sürü yere gitmiş ve Italyan kızlarının ön tanışma safasının en yavaş olan kızlar olduğunu söylüyorlar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

XLegolas said:

_Rave said:

İtalyan kadinlari garip ya.erkek kadar rahatlar yani.bi okadarda yavsaklar.

bayadir italyada yasiyorum, avrupa dersin,modern insamlar dersin sdf.

Ne kadardır hangi kısmında yaşıyorun? Sicilyada falan olman lazım herhalde bu dediklerinin doğru olması için. Arkadaşlarından oluşturdukları sosyal çemberi delmek baya zor kuzey italyanların. Ve de tanışma süreci oldukça uzun sürüyor öyle bugün tanıştık yarın evimde gibi bir durum hiç görmedim. Kişisel tecrübeden konuşmuyorum ben işinde gücümde bir insanım ama bu sahalarda çok aktif olan arkadaşlarım oldu ingiltereden güney koreye japonyaya bir sürü yere gitmiş ve Italyan kızlarının ön tanışma safasının en yavaş olan kızlar olduğunu söylüyorlar hep.

5 senedir torino-piemonte.daha modern sehri-bolgesi yok italyanin kiyaslanicak.

İtalyanlarin cogu sicakkanlida iste karsi taraf bi merhaba desin diye bekliyolar hep ilk.sicilyalilar en iyisi cana yakini ve giriskeni ama italyanla girisken davranirsan herturlu seni dahil ediyolar arkadas cevrelerine.ama evet italyan gibi davranmani bekliyolar senden.sicilyalilarin umrunda degil.
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

italyanları onlar gibi olarak ve güzel konuşarak (dil olarak değil) tavlayabiliyorsun hemen.

italyanca konusursan daha iyi.sevmiyolar ingilizce konusmayi.cogunun aksani falanda les zaten.zor dil degil ben 6 ayda ogrendim cogunlukla dinleyip konusarak.ogrenin abi,guzel dil.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Twitter hesabına baktım da kız Türk ortalamasına göre güzel, Türkü falan paylaşmış müzik zevki var kızın, İtalyanca İstanbul gezi rehberi falan yazmış entelektüel halleri de var.

Kız kaçsın kendini kurtarsın iyi olmus bu ignore isi.

dimi bencede türk ortalamasının bi tık üstünde şimdi o eline bakıp bakıp kızı hatırlar arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...