Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atv de yapılan GTA şifrelerinin darbeyle ilişkilendirilmesi haberi

sdeceokuyangenç

Öne çıkan mesajlar

Valvyn said:

adamlar 7/24 ortak yayın adı altında fetoya giydiriyo abi.Nerden ne bulsalar ona bağlıyolar şaşırmamak lazım

^this.

"tankın önüne yatan adamın arkadaşının gelininin yürek burkan hikayesi birazdan ana haber bültenimizde ekranlara gelecek, lütfen bizden ayrılmayın <3" diye sayıklıyorlar 2 haftadır. bu da normal yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben muhabir kıza çok üzüldüm. Cidden.

A haber 2 haftayı aşkındır 7/24 darbe yayını yapıyor. Evet arada açıklamalar, mahkeme sonuçları, gözaltına alınmaları yayınlıyolar ama boş zamanı doldurmaları lazım. Yaptığı şeyin haber olmadığının kendisi de farkında. Muhtemelen kameraman farketmiştir de GTA 4 şifresi olduğunu.

Yandaş basında çalışan düz bir muhabir olmak zor. Kalan hayatı boyunca tüm arkadaşları durup durup dalga geçecekler kızla. Benle üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen arkadaşlarım hala "Lan ülkeyi hala bölemedin mi?" dalga geçiyorlarsa, kızın arkadaşları da her yeni GTA oyunu çıktığında dalga geçecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

kazaklar net bir sekilde tembel ve asiri inatci.

is yaptirtmak icin sinirlenip adamlari dovmuyor olmamin tek sebebi sanirim 2006da milletin kafasini falan kesmis olmalari.

yalniz sosyalist ulkelerde calisanlari gordukce "zaman makinem olsa kesinlikle sscb'yi 1960larda falan cokecek bir plan ile gecmis donerdim" diyorum.

boyle devasa bir kanserin daha da buyumeden yikilmasi kesinlikle her sene kutlanmasi gereken bir durum. soguk rus amca ve yancilari da silinip gitse kesinlikle her sey daha guzel olacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

boşver koçum sen aldığın mayışa bak.

adamlarin yapmadigi isler beni etkiliyor.
ben de sakin sakin mail dosuyorum. sonra bunlar benim ofisime gelip "NIYE YAPIYORUZ BUNLARI!" diye agliyorlar.

ben de "saniyorum hicbir projede bastan sonra calismadiginiz icin bir bilginiz yok ama insaat projelerinde daha ilk gunden BOQ cikartilmis olur... 2.senede BOQ'nuzun olmamasi ve bunu neden yapiyoruz diye sormanizdan bunu anliyorum.." diyip anlatiyorum.

diger yandan kafalarini kirmak istiyorum evet.
Sosyal ağlarda paylaş

haci maaslari yatiran adamin kac kisi calistigini, kime ne kadar maas verildigini bilmedigini dusun.

ayni durum.

projede calisan adamlarin %80'inin ne yaptigimizi bildigini sanmiyorum.

isveren Chevron Oil diye geldim. isin gidisine bak. kucuk aile sirketinde bill of qty cikmis olur amk.

neyse, bizim bidon kafalardan cok kotuleri de var dunyada oyle dusunun. ben de geri doneyim de azeri vatandasi falan olayim. oradan kiz miz alir otururum belki. bunlardan 10kat daha iyiler. (AY COK SINIRLENDIM!!! USTUME GELMEYIN! kendi etrafinda donen smiley)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...