Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara kullanan ve kosuya baslayan var mi?

nienna

Öne çıkan mesajlar

simdi iki sene oncesine kadar kosu kendo mekik egzersiz esneme falan takilan biriyken yogun sekilde sigara ve tutun kullandim. yururken bile tikanma hissi var bazen.

simdi lap diye kosmaya baslasam tikanip olur muyum? ya da nasil spor yapar sigara icen ve sporla birlikte birakmak isteyen biri? cigerlerin daha ilk antremanda agizdan gelmesini oncedrn yasamistim
Sosyal ağlarda paylaş

önce sigarayı bıraktığından emin olman lazım

sonra yavaştan yürüyüşle başlıcan hafif tempo 4-5km

bi sonraki adım dinlenmeli hafif tempo koşu. 1km koşu, 1km yürüme şeklinde.

bikaç aya ciğerler açılır, sonra ver coşkuyu.

hem sigara içeyim hem spor yapayım diyosan, işin yaş. birinden birini bırakman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de koşcam ya
illallah geldi, çok pis bi yaşam formu geliştirdim.
şimdi decathlon'a gidip KALENJİ marka ayakkabı şort tişört + telefon tutacağı falan alacağım. Güzel de bi app. lazım.

- bu marka iyi ve ucuzmuş diyorlar. Maymun iştahlı olma ihtimalime karşı ucuza kapatmak istiyorum. Hoş hali haızrdaki giysilerimle de çıkar koşarım da işte, az bişi harcayayım heves gelsin maksat.

- yukarıda 1 km tempolu koşu 1 km yürüyüş ile başla diye formül vermişler, doğru mu başlangıç için?

183'e 78-79kilo falanım, fit sayılırım aslında ama yaş 26 oldu göbek hafif çıkar gibi oluyor + aşırı tütün/alkol tüketimim mevcut ve spor yapmayalı çok oldu (3-4 yıl). bi hayvan gibi yürüdüğümü bilirim yıllardır spor olarak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...