Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt disina tasinanlar az bakin.

Seele

Öne çıkan mesajlar

Abi kaç yaşındasınız acaba? 200 kilo eşyaya bağımlı hale gelebilcek nası bir hayat formu oluşturmuş olabilirsiniz merak ediyorum cidden.

Bi tane film vardı, adam pilot muydu neydi, 3-4 kiloluk bir çantayla ordan oraya taşınıp duruyodu. O filmi izleyip feyz alın bence. Bi de zen men güzel şeyler var az okuyun ne bilim. Yazıktır ya
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Abi kaç yaşındasınız acaba? 200 kilo eşyaya bağımlı hale gelebilcek nası bir hayat formu oluşturmuş olabilirsiniz merak ediyorum cidden.

Bi tane film vardı, adam pilot muydu neydi, 3-4 kiloluk bir çantayla ordan oraya taşınıp duruyodu. O filmi izleyip feyz alın bence. Bi de zen men güzel şeyler var az okuyun ne bilim. Yazıktır ya

pilot değil ya;

Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

@bingildak

sen ekran kartı update edince arada eskisini mi takıyorsun ne alaka şimdi

sevdiğin şeye para harcamanın sonu yok demek istedim. pc'de 3k a da setup toplayabiliyorsun, 15k harcayarak da. 15k harcadıktan sonra bir ay sonra çıkan şeyi yine alıyorsun. sevdiğin şeye paran varsa harcamanın istemenin satın almanın sonu yok. adetle kısıtlama koymazsın. ne olursa olsun bu. araba de, pc parçası de, ayakkabı de, elbise de.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

paran olduğu kadar çift ayakkabında olur. ne garip stereotypelar yaratmaya çalışıyorsunuz abi. erkek için pc fetişistliği ne ise kadın içinde kozmetik-ayakkabı-giyim öyle. parası el verdiğince alır. çok ayakkabı, çok elbise diye bir şey yoktur kadın için.

bingildak anlamis olayi ben 300 dedim o lafin gelisi. ama cok yani ayakkabisi seviyor demekki ayakkabiyi. iki bavulluk esyasi olsa zaten gelip burda konu acmam.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sahip olduğun düzende yorumlamaya çalıştığın için mallık olarak çıkarım yapıyorsun. sen ne kadar mallık olduğunu düşünsen de o adam istediğini alıyor, engel değilsin.

Ben engel miyim diyorum? Ha mümkünse yapmasın tabii mal olmasın insanlar.

Ben de malım mesela. 500 oyun var steam. 350 sine temiz dokunmamışımdır. Ama hala indirimde alıyorum. Mallık. Ama yapıyorum yine de 3 indirimde 1 falan dayanamayıp alıyorum bişeler

Ha benimki baya masum. Oyun paraları çok ufak paralar. Ama olsun yine de mallık olduğunu kabul etmek lazım. Ayakkabı veya ekran kartını böle boş yere almak, direk mallkk

Sonsuz parası olanlar yapsın öle mutlu oluyorsa, ayrı. Ama manasız olduğu gerçeği değişmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...