Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 7 (6)

Bone

Öne çıkan mesajlar

Komodo said:

Afterdeep said:

Markanın gücüdür tüm cihazları bir anda toplatabilmek, refurbished cihazları kutulayıp sıfır diye kullanıcılara dağıtmıyorlar en azından!

çöpe atıyolarmış toplattıkları cihazları.

Refurbished duyuruldu zaten Amerika için. Uygun fiyata orada satılırlar sorun değil. En azından "refurbished" olduğu açıklanarak satılacak. Apple'ın yaptığı gibi müşteri memnuniyeti kisvesi altında değiştirilmeyecek cihazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bu olay tüm telefonların başına gelebilir aynı pil sistemine sahip olan. Gereğinden fazla hızlı şarj etmek ya da telefonun sistem olarak pili gereğinden fazla hızlı şekilde yemesi durumunda ortaya patlayabilecek bir el bombası çıkıyor. Apple'da da olan birşey ama ne kadar dikkatli bakıldığı ile alakalı;

Samsung yaklaşık 1 milyona yakın Note7 sattı çıktığından beri, bildirilen 35 vaka var bu konu ile ilgili (Türkiye'de hiç problem yok bildirilen. Kaynak: BTK Açıklaması). 1 milyonda 35 eminim diğer markalarda da ortaya çıkan bir orandır, buradaki problem üretim ile alakalı bir sorun olması ve riske etmemek için herşeyin toplatılması, Amerika değişim yapıyor yeni cihaz ile. Türkiye'de şu an istenirse para iadesi seçeneği var. Tüm cihazlar bozuk değil anlayacağınız, sadece bir önlem.

Apple örnekleri;

1

2

3
Sosyal ağlarda paylaş

allam yeter la :D biri samsung hater, diğeri samsung'da çalışıyor. direk siyah-beyaz. gri yok.

vardır bi bok samsung'un patlayan telefonlarında, yoksa milyonda 24 için toplatılmazdı. iphone da çıktığında 5-6 tane rapor çıkmıştı ortaya patladığına dair ama hiç toplatılmadı.

he benim bir sonraki alacağım telefonun (aynı kamera ve ekran kalitesi devam ederse) samsung olacak muhtemelen. 3-5 pil patladı diye markaya güvenim mi sarsılacak abi. neyin derdindesiniz. ha benim elimdeki telefon patlasaydı tabii bir daha o markaya dokunmazdım ayrı konu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...