Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 7 (6)

Bone

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:
@bingildak o yüzden zaten 1'den fazla fingerprint tanımlıyon, bir de düz şifre koyduruyor telefon güvenlik amaçlı.

pek başarılı değil bence samsung'da bu iş. note5 kullanıyorum, iki parmağımı ikişer kere kaydettim hatta toplam dört olacak şekilde, ona rağmen defalarca algılamadığı oldu. isyan edip kapattım ben de, görebilceği şekilde basmakla mı uğraşıcam sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

samsungun geri tuşu ve kısayolları beni cezbeden tek yanı. yoksa hepsi aynı bok ya. note7 tabi daha büyük bir telefon. kalem malem var ektrası. alışık değilseniz zor gelebilir.

ben note3 note 4 note 5 seriyi komple kullandım. arada bi iphone 6 maceram var ama yapamadım. alışkanlık meselesi.

yapamadım derken telefon bana küçük geldi mesela. uzun zamandır note kullandığım için. yoksa memnundum.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

batarya tatmin etmemiş sanki, gerisi iyi gibi duruyor. bunda sonra S edge serisi alır götürür gibi geliyor. s7 edge aldığım günden beri öyle böyle memnun değilim. çift taraflı edge filan yaparlarsa 8 de mükemmel olur

valla note 5'le 8-9 saat ekran süresi görüyorum, işlemci değişmese bile illa ki daha iyi olur büyüdüğü için. sıkıntı çıkaracağını sanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...