Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Draw Thread #1

xunn

Öne çıkan mesajlar

sanssizsansli said:

nerde çalmışım la ragnaros çalınır mı. die insects

abi linkledigin youtube kanalından random bir video actim direk screenshotını aldigim goruntu geldi karsima. Bildigin ragnarosu kopyalayıp flame king lial diye yedirmissin millete
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

Ben bunu odama asardimki. Renkleri cogzel, mozaik gibi tatlis bir havasi var. eline saglik(tu)

sağol tam deviant statüsünde o. ha bende aynen sadceokuyangenc gibi çizime ağırlık verseydim yapardım bişeyler. mesela en son kitapta boş gördüğüm yere şunu çizmiştim

http://i.hizliresim.com/NlLN9Q.jpg

sadece dış çizgileri görme olayı bende de vardı okul zamanı. dış çizgileri birebir oturtup içini gölgelendirmede hiç bişey bilmiyordum. hoca nesneyi değil nesnenin üstüne düşen ışığı gör sadece derdi. işin zor kısmı o zaten.

mesela şöyle adamlar var gerçek mi fake mi emin değilim

http://bilmiyorsan.com/bu-resimler-sadece-kuru-boya-kalemleri-ile-yapildi/
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi çok özeniyorum size lan. ne güzel bişeyler çizebiliyosunuz. çizebiliyor olsam canım her sıkıldığında, boşluğumda alır bişeyler çizerdim. ne güzel :(

merakin varsa ogren abi neyi bekliyorsun.

Bu konuda çok genel bir yanılgı var. Çizmeyi boyamayı sarf yetenek, gift olarak görüyor insanlar. Halbuki ögrenilebilen birsey. michelangelo olmak degil amac sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi çok özeniyorum size lan. ne güzel bişeyler çizebiliyosunuz. çizebiliyor olsam canım her sıkıldığında, boşluğumda alır bişeyler çizerdim. ne güzel :(

Çiziyorsan sürekli kendi işinden nefret ediyorsun boşver gerek yok dfg.

Şaka bir yana çizmek istiyosan çiz abi, her seferinde ilerliyor biraz sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Selam,

Ben de bi cizim kitabi aldim ama kapagini bile acmadim iki senedir. Bi iki sene daha acmam, sonra da charity'ye falan bagislarim heralde. dsf

Saygilar,

gunde 5 dk baksan ayda 150 dk, senede 1800 dk, iki senede 3600.
ya da bosver bagisla gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

sadece dış çizgileri görme olayı bende de vardı okul zamanı. dış çizgileri birebir oturtup içini gölgelendirmede hiç bişey bilmiyordum. hoca nesneyi değil nesnenin üstüne düşen ışığı gör sadece derdi. işin zor kısmı o zaten.

Ben cok uzunca bir sure golgelendirmeden kactim. 1 saatlik desen dersinde 10 dakikada figurun formunu oturtuyordum, portreyi elleri bitirip az detay giriyordum, geriye kalan 50 dakika boyunca da mal mal oturuyordum derste.
Hep bi batiricam korkusuyla giremedim o golgeleri. Sonra bigun yeter lan dedim aldim elime 5B yi...
yanlis yapacagiz ki ogrenecegiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...