Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine ben tekrardan.

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Hepinize selamlar,

Evet geri geldim bugün İnan'a rica ettim oda kırmadı sağolsun banımı açtı.

Arkadaşlar zor günler içerisindeyin o yüzden gelmek istedim. İnsan okumuş ve en azından kaliteli insan arıyor fikir paylaşmak ve birbirine yardımcı olmak için.

Eskisi gibi kesinlikle troll takılmayacağım yok paraymış yok pulmuş sizi sinirlendirmek için boş şeyler boşunda koşmayacağım yani.

Şimdiden hepinize tekrardan selamlar.

Sequo is back.

Ama gerçek sequo is back.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Selam gencler,

Oncelikle sozu gecen mesaj su;

http://i.imgur.com/QmHoexf.png

Sikayet ustune silindi cunku hos degil. Okuzlugun daniskasi. Ortada hic lafi gecmiyoken "su kisi bile bundan guzel" demek icin sorunlu olmak lazim, okuz olmak lazim. Siz bi sorun gormuyosaniz mesajda, birden bire bu kisinin bilinc altindan boyle bir mesajin cikmasi normal geliyosa, sorun forumda degil sizde.

Sequo sana gelince cicegim, sen bi daha gelme buraya.

Bak cok acik, cok net yaziyorum. Benim bu forumda yetkim oldugu surece senin burada yerin yok zira laftan anlamayan ne oldugu belirsiz herifin birisin. Ortaligi karistirmaktan, insanlara hakaret etmekten zevk aliyorsun. Noyan'in bi tik alti gibi davranip her yedigin ayarda "beni kiskaniyorlar", "beni cekemiyorlar" triplerine giriyorsun, iyice biktiriyosun. Yeter. Noyansiz ve sensiz cok daha guzel bu forum.

İnan kim, hangi mod bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...