Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akilli saat olayi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Artik saat dedigin mekanik olur diyemiyorum. Gelen telefonlari kacirmadan acmam lazim, mesajlari da kacirmamam lazim. Is filan iste.

Bunlara bakmaya basladim ben de iste. 500TL filan verebilirim ama tek istedigim sadece telefon gelince, sms gelince, mail gelince, WhatsApp'dan ya da Facebook Messenger'den mesaj gelince haber versin. Bunu buldum tum istediklerimi veren, tasarimi da hosuma gitti.

http://urun.n11.com/akilli-saat/huawei-honor-zero-ios-ve-android-uyumlu-akilli-saat-siyah-P108661982

Burada anlatmis: http://www.pcadvisor.co.uk/review/activity-trackers/honor-band-zero-review-hybrid-smartwatch-activity-tracker-under-50-3633183/

Baska tavsiyesi olan yoksa, ya da bunu gorup kotu diyen yoksa alacagim.
Sosyal ağlarda paylaş

o zmaan mantikli

en alinabilir smartwatch bu benim icin
o da smartwatch'e benzemediginden

verdigim linkteki fiyat fahis muthmelen, ama guzel alet.

http://urun.n11.com/akilli-saat/huawei-smartwatch-black-stainless-paslanmaz-celik-P110447912?cid=604001&gclid=CK3QrK-t-s0CFUIq0wodki0FXA&gclsrc=aw.ds
Sosyal ağlarda paylaş

notificationu saatte görmek zorunluluğun yoksa saatten mesaj yazmak zorunluluğun yoksa gelen aramalar için miband titriyor kolunda. sarjı 1 ay dayanıyor. nabız ve gece uykunu ölçebiliyor ama yazılımının(app.) geliştirilmesi lazım ve işte yarıyor. 17dolar fiyatı. ama whatsapp facebook ve mesaj için biraz daha iyi uygulama bulmak lazım. sadece arama için baya iyi esas amacı dışında. 1den fazla telefonla eşleştirebiliyorsun.
garminin baya başarılı modelleri var ama fiyatlar yükseliyor 500tl civarı çözüm bulabilirsin ama esas amaç HR ve activity track. vivofit e bakabilirsin 100$ fiyatı var.
vivosmart hr ve forerunner modelleirnede bakabilirsin.
şimdi tüm herşeyi ekranda görmek hem pil ömrü hemde fiyatı etkiliyor.
sadece notification ve titreme ile daha ucuza ve daha uzun pil ömrü elde edebiliyorsun.
ama dediğim gibi amaçları farklı olduğu için pek beğenmeyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bakayim oteki dediklerinize de oyleyse.

Tek yapacaklarim su, acayim:

Biri arayinca titresin, posta gelince titresin, sms-whatsapp-facebook messenger mesajlari gelince tiresin. Mesajlarin icerigini yazmasi gerekmiyor, sadece kimden geldigini soylesin yeter.

Eksi Pebble Time'i da dusundum simdi, ikinci el ucuz bulunuyor,
Sosyal ağlarda paylaş

ben s6 yanina gear s2 aldim gayet memnunum fiyat performanstan

tek sorunu tiezen oldugu icin app destegi kit su anda ama yapmasi gereken herseyi yapiyor yani, ne arama kaciriyorum ne klavye konusunda zorlaniyorum

piyasada gorunumu duzgun olan tek akilli saat bunu bulabildim :P cok nerd isi duruyor digerleri diycemde fallout skini kullaniyorum -_-

https://www.youtube.com/watch?v=CSQpjMmHqNk

ha bide bezel olayi cok iyi, saga sola cevirerek her is yapiliyor ki baska akilli saatte goremedim suna benzer bir kullanim rahatligi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
gear s3 frontier aldım. Akıllı saat olayına çok sıcak değildim ama acayip hoşuma gitti. Şimdi kurcalıyorum biraz tam olarak çözemedim çoğu şeyi ama cidden güzel yapmışlar. Kullanımıma bakarsam 2-3 gün gider gibi. Akşamları çıkarıp wireless chargerına koyarım çok sıkıntı çekmem herhalde pil konusunda ama işte şehir dışı falan olduğunda yanında dolaştırmak gerekecek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

n11 den i5 plus diye bir saat aldım arkadaş 60 liramıydı nedi,bir saat hem bu kadar kullanışlı hemde ucuz olur mu? :) çok memnunum tavsiye ederim su falan da geçirmiyor düğmesiz olduğu için...denize havuza gir nereye istersen..usb bellek gibi şarj ediyorsunuz ..titreşim falan herşey var..baya bi zamandır kullanıyorum şarj yaklaşık 1 hafta gidiyor.Her türlü bildirimi veriyor whatsapp face falan herşeyi okuyorsunuz saatten.Malzeme kalitesi baya üst düzeyde,dokunmaktik,kol hareketleri falan kusursuz çalışıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...