Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger Things (2016) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

siyahi çocuk çok itici ya. ağzına yüzüne patlatasım geliyo. bari mecburen doldurduğunuz siyahi karakter kotasını sempatik karakterle doldurun lan :p

5. bölüm

off 5. bölüm sonunda diziden soğudum resmen. Tamam klişelerden yürüyen nostaljik dizi de o kız o ağaca girmesin be abi. Hadi girdi geri geri dala basmasın ulan antiklişe timini çağırttırmayın adama :(

Sosyal ağlarda paylaş

izledim hepsini şimdi reklamlar

son bölümde meele girince şaşıran mal canavar neden ilk bölümde çocuğu teleport ettiği gibi bu salakları teleport etmedi kendi dünyasına? deplasmanda kapışacağına götürsün ev sahibi olsun lan işte.

sonra kaçırılan çocuğun anası yürürken yaktı ışıkları. peki bizim zibidi çocuk nasıl "right here" yazdı ışıklarla?

sonra bir tabur askeri 4 saniyede kazığa oturtan güzel canavarımız neden öncesinde bizim fotoğrafcıya elinin tersiyle tokat atıp salya yedirdi? la yiyeydin ya madem direk!

daha bir sürü var da aklıma gelenler bunlar şimdilik. bi de oyuncu mu kalmadı lan, funda arar'ı niye oynattılar acaba.

Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

izledim hepsini şimdi reklamlar

son bölümde meele girince şaşıran mal canavar neden ilk bölümde çocuğu teleport ettiği gibi bu salakları teleport etmedi kendi dünyasına? deplasmanda kapışacağına götürsün ev sahibi olsun lan işte.

sonra kaçırılan çocuğun anası yürürken yaktı ışıkları. peki bizim zibidi çocuk nasıl "right here" yazdı ışıklarla?

sonra bir tabur askeri 4 saniyede kazığa oturtan güzel canavarımız neden öncesinde bizim fotoğrafcıya elinin tersiyle tokat atıp salya yedirdi? la yiyeydin ya madem direk!

Teleport gibi bir özelliği yok, geçit açıp çekiyor.

Çocuk uzun süre kalınca uzman olmuştur. Bir şekilde hareketlerinin normal dünyadaki etkisi algılayabiliyordur.

Canavar Jonathan'a karşı farklı duygular besliyordur.

Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

müzikler çok iyi :) Çok iyi 80 leri yansıtmışlar.

benim paticiğe açtığım retro electro topiği ilgi çekmedi hiç, ama bu tip müzikleri dinleyen kişiler takip ettiğim kadarıyla dizinin hastası olmuş.

introda bile adeta bi John Carpenter tadı var.

kafamı topladığımda izliycem diziyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...