Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

az sayılı çizgi roman tavsiyeleri

Bone

Öne çıkan mesajlar

yazın ipad'e atıp okumak için çizgi roman aranıyorum.
yalnız "abi git işte spider-man oku ilk sayıdan güncele kadar" gibi şeyler değil ama. 1000 sayılık bir işe girişesim yok.
kısa ve öz şeyler arıyorum. tek ciltlik veya en fazla 20-25 sayıda konuyu anlatıp bitirecek şeyler istiyorum.
bu topic benim gibi aranan kişilere tavsiye topiği olsun hatta, çokzel olur.

evet, go.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
inanılmaz iyi bir bundle çünkü büyük çoğunluğu harika çizgiromanlar.
alınacaksa 15 diil, 20'lik alınır bu arada bence çünkü, Saga, Outcast, The Wicked + The Divine ve East of West var 20'nin içinde.

ama işte hepsi ilk sayılar. bunlardan sonra hepsinin en az 60'ar tane hatta bazılarının 100-200'er tane sayısı falan var. oturup onlara da para yetiştirmek çok zor yani. ben 4 tane seri aldım, imanım gevredi. çizgiromanları 10-20'şer sayılık ultimate/mega/ultra/hiper edition şeklinde almak mantıklı, öbür türlü saçma pahalıya geliyor.

kısacası amaç orijinal almaksa, buna 20 dolar gömmek yerine, git hepsinin ilk 1-2 sayısını korsan indir, sonra beğendiklerini fiziksel veya dijital satın al. daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bundle'dan okuduklarim arasindan kesin okuyun dediklerim sunlar:

Saga
The Beauty
Black Road
Kill or be Killed
Monstress
Seven to Eternity
Drifter
The Wicked + The Divine
The Fade Out

Bunlar icinden Brubaker ve Phillips serisi olan Kill or be Killed ve The Fade Out'u cikartirsak digerlerine haksizlik olmasin diye (hastasiyim bu ikilinin, inanilmaz isler cikariyorlar; Fatale ile onlarin kulliyatina girmenizi tavsiye ederim) The Wicked + The Divine, Saga ve Monstress favorim aralarinda.
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

Comixology'de Saga'da %50 indirim var ilk 5 vol. u 27 dolar'a (105 TL) aldım.

çok güzel fiyatmış. ben bilgisayarda okuyamıyorum, elde yatakta, koltukta okunacak şey bana göre çizgi roman. ama fiyat olarak dijital de çok avantajlı ya, zorlasam mı kendimi diyorum biraz.

senin aldığın 5 volume 30 issue ediyor 27 dolar, ben koleksiyoner modeli hardcover aldığım için 1-11 issue'ları içeren hardcover 33 dolar anasını satiim :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

noddle said:

Comixology'de Saga'da %50 indirim var ilk 5 vol. u 27 dolar'a (105 TL) aldım.

çok güzel fiyatmış. ben bilgisayarda okuyamıyorum, elde yatakta, koltukta okunacak şey bana göre çizgi roman. ama fiyat olarak dijital de çok avantajlı ya, zorlasam mı kendimi diyorum biraz.

senin aldığın 5 volume 30 issue ediyor 27 dolar, ben koleksiyoner modeli hardcover aldığım için 1-11 issue'ları içeren hardcover 33 dolar anasını satiim :D

:) vay arkadaş, yalniz ben de hic bilgisayar da okumuyorum, comixology nin android app. i var, muthis bisey. 5" lik htc one m8 ekraninda okuyorum ve cok guzel, her bir kareyi ayri ayri okunakli,net bicimde okuyabiliyorsun. Her gun 30+30 dk. lık servis yolculugunda simdiye kadar 10 vol. Walking death, 6 vol. Sandman bitirdim. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
2. dünya savaşı ilgilenenleri varsa,

Maus Hayatta kalanın öyküsü adlı çizgiroman var, güzeldi bayagi. Tek sayı.

http://www.idefix.com/Kitap/Maus-Hayatta-Kalanin-Oykusu/Art-Spiegelman/Edebiyat/Roman/Dunya-Roman/urunno=0000000419331

http://www.iletisim.com.tr/images/UserFiles/Documents/Editor/121106145803.pdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...