Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Öyle bir şey olsa ilk dakka menajerini kovar heralde ya. Gerçi karısı abisi falan yapıyorsa menajerliğini o da olmaz.

Rölantiye alırsa problem yaratır, ama GS de el altından satmak istiyo galiba Sneijder'i son olaylardan sonra.

Öpüşüp barışsınlar da devam etsin iyi oynamaya.

Hala inandırıcı olmamakla beraber kupa finalinde 45. dk'da sakatlık makatlık ayağına oyundan çıkmasını da açıklar bu durum. Adam cinlik yapmaya kalkarken iyi, bizimkiler yapınca "ayıp", yok öyle ehah.

Bi de 1 sezon içinde boş sözleşme fakslayıp oyuncu oynatamamaktan sözleşme cinliğiyle oyuncu bağlamaya da iyi ilerleme var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sneijder konusurken bunu talep etmistir. Sozlesme sportif acıdan bu talep gerceklesirse diye yazılmıstır. Sneijder imzalamıstır.

Sozlesme teklifinin bir kezden fazla yazılmamıs olabilir. Ki sozlesmeler arasında bir cakallık yapsalar oyle olsa sinirlenecek bir durum olmaz, hukuksal acıdan sneijder haklı olacagı icin isterse sozlesmesini fesheder dava acıp.

Ben hala sunun oldugunu dusunmek istiyorum cunku komik asdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Trick bir madde olmuş o. Avrupa'ya ban yüzünden gidemiyoruz ancak bu sezon TR kupasını da alamasaydık ban olmasından bağımsız olarak zaten normal şartlar altında katılım hakkını elde edemiyorduk sportif olarak. Belki ondan çıktı Sneijder, maçta yatmasın diye ahsfhsd.

Ben yine de yatarak paranın dibine vuran yeniçeriler yerine Sneijder'in parasının bu kadar konuşulmasını anlamıyorum. Gerçekten Galatasaray'ın "büyükleri" dediğimiz adamlar iğrenç bir ayrımcılık içinde. Aziz'e edilen küfürü RT'leyen Melo'ya TFF ceza verince tepki bile gelmemişti. Ama yerliler kutsal, camianın evlatları koydu zaten bu takıma.
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar Aziz'i almışız.

LAN 14 YABANCI ALABİLİYORUZ!!! ON DÖRT!

9 yabancımız var. Takımın en zayıf noktası defansın ve ortasahanın göbeği. Sen defansın göbeğine yine yeniden Türk alıyorsun.

Bursa en son Serdar Aziz için 6m istiyordu. 6 milyon yuro... Ya hakkatten. Takımdan soğutmaya çalışıyorlar. Ciddi söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...