Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Eger 3'luye donseydi tepki vermezdim. O taktiksel bir degisikliktir ve ileriye yonelik bir denemedir. Bu yeni bir teknik direktorun kacınılmaz hakkıdır. Onu yapacak olsaydı zaten Linnes'in 3-4-3 un orta saha kanadını oynaması cok daha mantıklı olurdu. Ozaman Selcugu cıkartır yerine ahmeti sokarsın. Arkayı uclersin Linnesi kanada cıkartırsın 5-2-3, 3-4-3 arası birsey oynarsın. Takım yine geriye yaslanabilir tabii ama en azından taktiksel anlamda mantıklı olan hamleyi yaptıgı icin bu taktigin galatasaraya uyup uymayacagını konusuruz, tartısırız.

Ama Linnes'i cıkartıp yerine Ahmeti sokuyorsan ve iyi oynayan Linnes'in yerine Semih geciyorsa bu korkaklıktır, takımı geri yaslayacagım hamlesidir. Linnes'in mac boyunca arkasına tek bir oyuncu kactı o da gordugum kadarıyla ofsayttı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin kafasi aga. Adam geleli 3 gun olmus daha. 2 antrenman maks yapmistir. Riekerink 9 ayda takima hic birsey veremedi. Sifir.
Takim 2 mac disinda hicbir macta iyi oynamadi - her mac 60'tan sonra dokuldu. Kondisyon sifir, antrenman bile dogru durust yapmadigi soylendi hep.

Kadro boktan insanlarin kabul etmedigi o. Gidildi devre arasinda hic ihtiyac olunmayan Rodriguez alindi.

Tudor super demiyorum belki kovulur 3 gune ama Riekerink kotu bir hocaydi. Elli defa yazdim gecen sene caretaker la devam etmeyin kupadan sonra gonderin diye.

Bu takimlarin sucu TD/futbolcu degil, beceriksiz yonetimler. GS klubu o kadar kotu yonetiliyor yillardir ki ne yazsak bos.
Sosyal ağlarda paylaş

Alakası yok.

15 santim dediğiniz nedir allaşkına? Yan hakemin benim cinsel organımdan küçük bir mesafeyi saniyenin yarısı kadar zamanda görememiş olması mı suç?

Allaşkına akıl fikir. Berbat bir futbol oynadık. Yeni teknik direktörümüz takımın içine bomba bıraktı. Suçlanacak son kişi yan hakem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...