Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MSI GE72 Laptop / K95 RGB Mekanik / EVGA GTX 980Ti SC+

ViForVictory

Öne çıkan mesajlar

aente said:

1200 TL'ye 980TI'dan çok daha iyi ekran kartının 1 ay sonra raflarda olacağını bilmeyenlere geçirmeyi deneyebilirsin o fiyata:)

Burası DH değil Paticik, az sonra 4 malbuşa bütün parçalar + evin anahtarı dahil satarken bulursun kendini.

Ve tabi ki: FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR.

harbi o kadar iyi olcakmi o 70 le 80 ler bakmadım pek,bi yandan da vay emenike geçen mayısta aldıydım 970,baya evlat acısı olcak gibi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

2 gün önce gelen adamı ne hale getirmişsiniz, 3 kişiyle kavga edip birine dava açarım diye gider yapıyor adam dkjlfghdf

Sana hiç tanımadığın birisi gelip 'hırsız dolandırıcı' derse, sen ne yaparsın? Yani adamın yaptığı terbiyesizlik normal ama benim yaptığım 'gider' mi oluyor? Lütfen biraz düşünüp cevap ver.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Sorieno ile aynı adam olduğunun farkındasınız dimi ?

Burda üçkaat çalıntı mallarını satmaya çalışıyorlar işte...

Şebek, o senin işin. Yirmi tane fake açıp forumun eğlence aracı olan bir sen varsın.

ÇabukHACK yapıp bak bakalım IP'lerden aynı mıyız.
Proxy bile olsa anlarsın sen.
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

aente said:

1200 TL'ye 980TI'dan çok daha iyi ekran kartının 1 ay sonra raflarda olacağını bilmeyenlere geçirmeyi deneyebilirsin o fiyata:)

Burası DH değil Paticik, az sonra 4 malbuşa bütün parçalar + evin anahtarı dahil satarken bulursun kendini.

harbi o kadar iyi olcakmi o 70 le 80 ler bakmadım pek,bi yandan da vay emenike geçen mayısta aldıydım 970,baya evlat acısı olcak gibi :(

Evet, 1070-1080 serisi Titan'ın bile üstünde geliyor performans olarak. Bu zeki arkadaşımız da okuma kursu falan yazıyor burada, haklı olarak kartını geç olmadan elinden çıkarmaya çalışıyor fakat...

Hala 2000 TL inadında haklıymış gibi konuşmandan dolayı sana üşenmeyip 1070 ile aynı fiyattaki bir ürünün Amazon'dan TR'ye gelişini koyayım da sus artık. (Deposit fee'nin belli bir kısmının geri ödenmesi de söz konusu olabiliyor üstelik.

Items: TRY 1.177,95 (370 Dolar)
Shipping & handling: TRY 17,89
Total before tax: TRY 1.195,84
Estimated tax to be collected: TRY 0,00
Import Fees Deposit TRY 215,25
Order total: TRY 1.411,09

Seninkinden iyi bir kart senden 588.91 TL ucuza alınabiliyor, o yüzden gg no rmk.

Satmak ile s.kmek arasındaki farkı gösterince de OKOMO KORSONO GOT BONCO SON falan yazıyor tipik dhli. Seni Editör'e bırakıyorum hakkından o gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ürün pahalı da bizim ufaklık yine kaşınıyor. Süpermodel sevgilimle Boğaz'da yemek yedik, nvidia adıma imzalı founders edition 1080 gönderdi gibi hayaller kuramamış bugün gelip ona buna salça oluyor.

Salça olduğu adam da nasıl bir cibilliyetsiz cromagnon ile karşı karşıya olduğunu bilmediği için yine drama dönmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

GONDARCENGIZ said:

aente said:

Evet, 1070-1080 serisi Titan'ın bile üstünde geliyor performans olarak. Bu zeki arkadaşımız da okuma kursu falan yazıyor burada, haklı olarak kartını geç olmadan elinden çıkarmaya çalışıyor fakat...

Hala 2000 TL inadında haklıymış gibi konuşmandan dolayı sana üşenmeyip 1070 ile aynı fiyattaki bir ürünün Amazon'dan TR'ye gelişini koyayım da sus artık. (Deposit fee'nin belli bir kısmının geri ödenmesi de söz konusu olabiliyor üstelik.

Seninkinden iyi bir kart senden 588.91 TL ucuza alınabiliyor, o yüzden gg no rmk.

Satmak ile s.kmek arasındaki farkı gösterince de OKOMO KORSONO GOT BONCO SON falan yazıyor tipik dhli. Seni Editör'e bırakıyorum hakkından o gelir.

amazondan ekran kartı siparişi veremedim ben 1 hafta önce, 970lerin hiç biri gelmiyordu türkiyeye

+ olarak bir ürüne ertesi gün sahip olmak ile 2 hafta sonra sahip olmakta seçimi etkileyen başka bir unsur.

Tamam bunları da geçtim. Daha ortada ürün yokken yarrak gibi çıkmayacağını nerden biliyorsun ? Geri çağırılacak belki milyonlarca ürün.

Bi de aptal mısın ?
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede doğru dürüst donanım al-satı yapan bir kaç adamdan biri olan Nessa'yı da bu benzer "sahte faturayla satıyon" falan gibi gerekçelerle forumdan soğutan da buydu.

Bu manyağın Google images'tan bulup "ben bunu aldım" diye konu açtığı donanımları millet fındık fıstık gibi alıp satabildiği için kendi kafasında kurduğu süpermodel tıklayan Patrick Bateman grandiyöz sanrıları sekteye uğradığı için böyle ataklar yaşıyor.

Neyse konuya dönelim.
980ti = Abi bu fiyatı indir. Mantıklı değil cidden. Bunların piyasası çöp oldu olacak, bir ay kadar geç kaldın satmak için. İkinci ellerini bundan kelli 1.250'ye okutan kardadır.

Laptop = Bilgim yok, yorum yapmıyorum.

Klavye = İyi fiyat. Amazon'dan alsan anca bu fiyata geliyor zaten, bir de gümrük çilesi var. O yüzden talibim.
Sosyal ağlarda paylaş

lol

Lopeth said:

aente said:

GONDARCENGIZ said:

aente said:

amazondan ekran kartı siparişi veremedim ben 1 hafta önce, 970lerin hiç biri gelmiyordu türkiyeye

+ olarak bir ürüne ertesi gün sahip olmak ile 2 hafta sonra sahip olmakta seçimi etkileyen başka bir unsur.

Tamam bunları da geçtim. Daha ortada ürün yokken yarrak gibi çıkmayacağını nerden biliyorsun ? Geri çağırılacak belki milyonlarca ürün.

Bi de aptal mısın ?

Yanlışlıkla öm atmışım buradan da yazayım.

Tersten başliyim aptal değilim, sorduğun için sağol ama senin aptal olduğunu anlamam kolay oldu tşk.

Tamam geri çağırılınca rma'dan yenisini alırım, yine daha ucuz.

2 hafta beklemene gerek yok arkadaşıma 2 tane 980 ti aldık 3. gün iş yerine geldi. Ekmek su değil bu yokluğunda 2 hafta da beklesen ölmezsin.

Aptal mısın butthurtün nereden geliyor bilmiyorum ama acayip kafadaymışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran kartı fiyatı yüksek kaçmış diye daha önce de söyledim ama ilk mesajı editleyemiyorum nedense.
Bu arada Nvidia gazıyla hareket etmemek gerek, 3.5gb lik kartları itelemiş bir firma 4gb diye,tekel olmasa yanına yaklaşılmayacak bir firma bu sebeple ama el mahkum. Kaldı ki ağızlardan düşmeyen offf 2 ye katlıcak gibi muhabbetler 4k için geçerli. Kartlar çıksın, ilk elden deneyelim edelim öyle konuşalım bence. Nvidia nın para yedirdiği sitelerden resimlerle gelmeyin ortada kart yokken daha.

Diğer şahsiyet yazmış ki 3. gün geldi, evet 250-300TL kargo ödersen gelebilir, çok şaşırılcak bir durum değil.

Biraz gülelim.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=BdwUsalwBJ8?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

Bütün ürünler sıfır ve kutuları açılmamış durumdadır.
Faturaları mevcut, yurtdışından alınmalar.

Laptop : 4,600TL
Klavye : 620TL
Ekran kartı : 2,000TL

Laptop şu linkteki ;

MSI GE 72 Apache Pro

Klavye şu linkteki ;

K95 RGB

Ekran kartı şu linkteki ;
GTX980Ti SC w/ BP

Aynı laptop mı bilmiyorum ama hepsiburada da 4349 tl
http://www.hepsiburada.com/msi-ge72-6qd-apache-pro-267xtr-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-8gb-1tb-128gb-ssd-17-3-full-hd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601953?magaza=%C4%B0ndiriminmerkezi&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla&gclid=Cj0KEQjw9tW5BRDk29KDnqWu4fMBEiQAKj7sp-MCyMYCJDCzMC4zLBQcLFQEJYkGPlrqLjWkbyYri-waAmTz8P8HAQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...