Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 33. Hafta: Şampiyon - Osmanlıspor | 15 Mayıs Pazar - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
beşiktaş'ın son 10 iç saha, osmanlı'nın son 10 deplasman maç sonucuna göre beşiktaş'ın osmanlı maçında puan alamama olasılığı %9.
beşiktaş'ın son 10 deplasman, konya'nın son 10 iç saha maç sonucuna göre beşiktaş'ın konya maçında puan alamama olasılığı %36.
fenerbahçe'nin son 10 iç saha, gençlerbirliği'nin son 10 deplasman maç sonucuna göre fenerbahçe'nin gençlerbirliği maçında 3 puan alma olasılığı %50.
fenerbahçe'nin son 10 deplasman, sivas'ın son 10 iç saha maç sonucuna göre fenerbahçe'nin sivas maçında 3 puan alma olasılığı %41.
buna göre beşiktaş'ın iki maçtan da puan alamama olasılığı %3,24, fenerbahçe'nin iki maçta 6 puan alma olasılığı %20,50'dir.
beşiktaş'ın şampiyonluğu kaçırma ihtimali de bu iki oranın çarpımı olan % 0,66'dır.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Şu asaletten, duruştan, halkın takımı olmaktan bahseden beşiktaş taraftarının derdi şampiyon olamamakmış anlaşılan.

Tabii ki öyle lan :) Böyle 8-10 sene şampiyon olamayınca efendiymiş, düzgünmüş gibi bir algı uyanıyor insanda kazara ama bir başarılı OLUR GİBİ olunduğunda anlıyorsun meselenin öyle olmadığını. Yeterince sık sevinmeyince hala 15-20 sene öncesinin ayarında ve görgüsüzce oluyor bir de, esas sorun o.
Sosyal ağlarda paylaş

benim aklımda beşiktaş taraftarı haketmediği şeyi sahiplenmez, hataları lehine olsa bile söyler ve tasvip etmez, böyle çomar fener ve gs taraftarının yaptığı soktuk çıkardık koyduk gömdük gibi laflar etmezler diye düşünürdüm hep. adamlar bizim iğrenç taraftarları bile gömdüler bu sene valla helal olsun. patidekiler yine iyisi, ekşide, spor sitelerinde, twitterda gördüklerim karşısında dudağım uçukluyor zaten. bu hafta başakşehir maçında tribünler full değilmiş diye laf sokanlar da vardı, daha 3 sene önce 25 bin kişilik stadta 500 tl lik kombinelerden 5 bin tane satamayan taraftar diyor bunu :)

http://www.ligtv.com.tr/haber/bjk-inonude-sasirtan-manzara

şu takımın taraftarı yahu, başakşehire 10 bin kişi gelmiş bizi eleştiriyor :) hani passolig çıktığından beri bütün maçları 20 bin kişiye, bu seneki en önemli beşiktaş derbisini 40 bin kişiye oynamamış olsak hak vericem bir de. neyse abicim anladık ki siz de farklı değilmişsiniz, sevinmek için sevmedik diyen bünyelere sevinmek baya fazla geldi bu sene =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar uzun süreden sonra şampiyonluğa yakın olunca bir yığın tip dökülüyor tabi. Ama sorsan ne maça gitmiştir ne ürün almıştır.

Ayrıca niye bu kadar erken ötüyoruz ne acelesi var , şu maçtan 1 puan alalımda sonra kutlarız inşallah. 7 sene beklemişiz 1 maç bekleyemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo tenzih ettiğim bir sürü taraftar var. Mesela Dark var forumdan, totem var, en yakın arkadaşım olan 2 kuzen var mesela fanatik ötesi Beşiktaşlılar biri ne kadar efendiyse ne kadar haksızlığa karşıysa ötekisi o kadar leş konu futbol olunca sdfs. Benim söylediğim şey sadece genel kabul edilen şu asil Beşiktaşlı duruşunun sebebi sadece leş taraftarların sesinin fazla çıkmamasıymış. Şampiyonluk ihtimalinin ortaya çıkması gerekiyormuş uyanmaları için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu nasil bi istatistik lan sdfg

Llama said:

said:
beşiktaş'ın son 10 iç saha, osmanlı'nın son 10 deplasman maç sonucuna göre beşiktaş'ın osmanlı maçında puan alamama olasılığı %9.
beşiktaş'ın son 10 deplasman, konya'nın son 10 iç saha maç sonucuna göre beşiktaş'ın konya maçında puan alamama olasılığı %36.
fenerbahçe'nin son 10 iç saha, gençlerbirliği'nin son 10 deplasman maç sonucuna göre fenerbahçe'nin gençlerbirliği maçında 3 puan alma olasılığı %50.
fenerbahçe'nin son 10 deplasman, sivas'ın son 10 iç saha maç sonucuna göre fenerbahçe'nin sivas maçında 3 puan alma olasılığı %41.
buna göre beşiktaş'ın iki maçtan da puan alamama olasılığı %3,24, fenerbahçe'nin iki maçta 6 puan alma olasılığı %20,50'dir.
beşiktaş'ın şampiyonluğu kaçırma ihtimali de bu iki oranın çarpımı olan % 0,66'dır.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Şu asaletten, duruştan, halkın takımı olmaktan bahseden beşiktaş taraftarının derdi şampiyon olamamakmış anlaşılan. Ben böyle bir epirojenik hareket görmedim duymadım Bravo valla, aziz ile mahmutu bile şaşırtmıştır beşiktaş taraftarı bu sene.

Bu olay kiz bulmayip " neden kizlar pic erkek seviyor bizim gibi efendi adamlar dururken " durumuna benzedi
Sosyal ağlarda paylaş

İç sahada zor puan kaybederiz eğer Kayseri maçındaki gibi ortam olursa ki şampiyonluk maçı elbet olur.

Lakin işte kesin şekilde şampiyon olarak ilan edilmediğimiz sürece o kupanın açığa getirilmesine net karşıyım. Zaten TFF de göndermeyecekmiş sanırım. Gönderse de işte açıkta tutulmayacakmış.

Neyse bi terslik olmadan alalım şu maçtan en kötü bir puan da gerisinde ne olursa olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya da fedarasyon temsilciliği nerde istanbulda orada dursun maç bitsin gitsinler oradan getirsinler 1 saat beklenir gerekirse o sıra zaten futbolcular duş muş basın önüne çık falan derken
taraftarda işte bir konser hakan peker ateşini yolla bana tamam işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...