Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık origin hesabı

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Origin hesabımı satıyorum. İçindekiler aşağıdadır. İstenildiği gibi trollenmeye ve pazarlığa açıktır. Mesai saati dışında paticikte olamadığım için bir sonraki iş günü cevap verebilirim :D

Oyunlar:

Battlefield: Bad Company 2 (9.99euro)

Battlefield 3 (sebepsiz yere iki tane var :D) (19.99euro)

Burnout Paradise (The Ultimate Box) (5.99euro)

C&C: Red Alert 3 (Uprising) (9.99euro)

Crysis 2: Maximum Edition (19.99euro)

Dead Space (7.99euro)

Dead Space 3 (9.99euro)

Dragon Age: Origins (9.99euro)

Jade Empire: Special Edition (14.99euro)

Medal of Honor (14.99euro)

Medal of Honor: Pacific Assault (şu aralar bedava zaten)

Medal of Honor: Warfighter (9.99euro)

Mirror's Edge (4.99euro)

Need for Speed: Most Wanted (9.99euro)

Populous (4.99euro)

SimCity 2000: Special edition (5.99euro)

SimCity: Limited Edition (19.99euro)

The Sims 2 (fiyat bulamadım. o yüzden hediye olsun)

The Sims 3 (39.99euro)

Spore (9.99euro)

Star Wars: The Old Republic (şu an f2p ama oyun çıkmadan aldığım için bonuslar yer almaktadır içinde) (12.99euro)

Theme Hospital (4.99euro)

247.80 euro ediyor toplamda. 810TL düz olarak. Kimi oyunlar origin'de aylık üyelik sistemiyle bu ücrete geliyor. Ben ağzımı 800'den açıyorum.

not: Star Wars: The Old Republic acc'u origin acc'undan farklıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

zarar edersin, real değeri olan hiçbir oyun yok hesapta. origin sub plan getirecek zaten bu oyunların hepsini aylık 4 eur verip erişebileceksin.

https://www.origin.com/en-ie/store/origin-access

listedeki oyunların vault a girmemesi için hiçbir sebep yok, hepsi eski püskü bundle oyunları. hatta origin bazılarını bedavaya verdi. tıklayarak bedavaya library'e ekledin.
Sosyal ağlarda paylaş

vaulttaki oyunlara tekrar para vermiyorsun. 5 dolar aylığı verince istediğin kadar oynuyorsun hepsini. hatta bazı yeni oyunlara da full feature trial veriyo 10 saat. mesela yeni çıkan need for speed'i bedavadan 10 saat oynuyorsun. zaten 10 saate sıktı beni =)

hesap için yorum yapayım. çoğu bedavaya verildi bundle vs ile. kalanları da vault oyunu. 100 lira veren çıkarsa baya şanslısın.
Sosyal ağlarda paylaş

vault olayını ben yanlış okumuşum. soz... :(

Oyunların bir kaçı "on the house" ayağına bedava gelmiş olabilir. Ben bu oyunlara para verirken bedava değillerdi. Fiyatlara gelince originde ne yazıyorsa onu yazdım yanına. 800'tl bırak hesaba, bundle gelse almam birey olarak. Biri çıkar ve ben buna para veririm ama 800 değil 50 derse konuşurum. Ben ağzımı 800den açtım. 800e satıyorum demedim :). Vurun dedik ama öldürmeyin plz. Daha bakmam gereken doğmamış çocuklarım var :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...