Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız arkadaşımlan beraberis hep sıqıldım

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

cicibeybe said:

BonePART said:

ben bizim hatunla tanıstıgımda haftada 6 nargile içen adamdır
6 gece lan 6 gece yankı ulaş gibi adamlarla nargile içip kağıt oynayıp wow oynuyodum

zor zamanlarındaki dostun batağı kingi bir kız için mi sattın
yazıklar olsun

tabi lan bi an bilşe düşünmedim
ulaşla tanışsanız sizde düşünmezdiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ilişkiden umudumu kaybettim abi seksten değil. hakkaten isteyip istemediğimden de emin değilim zaten.

en son ciddi ilişkim dört sene önce oldu, unutması beş sene falan sürecek diye umuyorum. belki seneye bakarız işte.

introvert, iliski isteyip istemediginden emin olamayan adam.

oglum biz seninle kac sene oldu konusmayali, bir haftasonu seslen cok ortak noktamiz var lan, bi dertleselim.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ilişkiden umudumu kaybettim abi seksten değil. hakkaten isteyip istemediğimden de emin değilim zaten.

en son ciddi ilişkim dört sene önce oldu, unutması beş sene falan sürecek diye umuyorum. belki seneye bakarız işte.

ilişkiyi napcan zaten, götüne mi sokcan
pompala çoş.
Sosyal ağlarda paylaş

Hormonlar delirdi ya, öyle çocuk bebek görüp birşey hisseden de bi adam değildim de son 1-2 yıldır bebek görünce içimden 20 türlü ibne tepki fırlıyor "BU NE, BÖYLE İNSAN MI OLUR, YUVARLANIR BU YATAKTA" diye dolasıyosun sonra bi dakka lan noluyo diyosun sonra anlıyosun ki vakti gelmiş usta.

Hatun zaten 20 türlü koreli bebek instagramı takip eder oldu zırt pırt dürtüyo oyun oynarken "AMİT ŞUNA BAKSANA TİPE BAK AMİT", eskiden "Ha tatlıymış diyip geçtigin şey birden "OHA AYAKLARA BAK, ISIRILIR. GÖTE BAK, KEMİRİLİR. BOGUMLARA GEL KOLDAKİ." OLUYOR.

RIP bekarlık sultanlık.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

misal ben evlilik arifesindeyim,
ikimiz de personal space'in olmasından yanayız.
hatta sırf bu yüzden evliliğe ok dedim sdfs
3+1 bakıyoruz, bana bir mancave, ona bir bağımsız film odası.

Keşke toplum şöyle uygar evliliklerle şekillense. Yeminle muasır medeniyetler seviyesine çıkarız çiftler birbirinin başının etini yemese

Yanlış anlaşılmasın, herkes kpnuşarak problemlere çözüm bulabilsin anlamında dedim, her çift 3+1e çıkıp at koştursun değil sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...