Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

gleoddyn said:

durmaplay dediniz dalga geçtiniz adamlar misler gibi dün gönderdi keyi. Dün akşam indirme işini bitirdim açılışı bekliyorum kehkeh.

Aynen katılıyorum. Droyun da 109 du almadım ucuz hep itiyor beni :)

Durmaplay den geldi key indi bile.

Bu vpn ile 2 de girmeler falan varmış donanım haber de yazdılar. Öyle yapsak sıknıtı çıkar mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

gleoddyn said:

durmaplay dediniz dalga geçtiniz adamlar misler gibi dün gönderdi keyi. Dün akşam indirme işini bitirdim açılışı bekliyorum kehkeh.

Aynen katılıyorum. Droyun da 109 du almadım ucuz hep itiyor beni :)

Durmaplay den geldi key indi bile.

Bu vpn ile 2 de girmeler falan varmış donanım haber de yazdılar. Öyle yapsak sıknıtı çıkar mı ?

VPN ile girme işini duymadım, keyi zart diye girdim kabul etti indirmeye başladı. Sabah baktığımda inmişti. Başka cinlikler varsa bilmeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

kizillelma said:

Battlefield-1 server rental prices

http://www.pcgamer.com/battlefield-1-server-rental-prices-revealed/

ucuz mu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum, bf3'te 2000 3000 tl falandı yıllık sanki?

Donanım da başlık açtık 10 15 kişi oldu neredeyse ortak 6 aylık server alacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

böyle cepheler oturduktan sonra çatışmalarda immersion ı iliklerime kadar hissettim.

yüksek hz monitörün katkısı tartışılmaz dimi ya. her seferinde her dakikasında ayrı tatmin oluyorsun oyunda. insanlar 1080 1070 gpu'lar alıp sonra 60hz EN UCUZ IPS HANGİSİYSE ONU VER bottleneck ile oynuyor oyunu, acıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Murray said:

Büyük savaş tüm dünyayı sarar.

Ortadoğu'nun çöllerinde arap aşiretleri uzun yıllardır altında ezildikleri Osmanlı imparatorluğuna karşı ayaklanır.

Sıradışı bir İngiliz subayı olan Lawrance, hareket kabiliyeti çok yüksek küçük bir asi grubuyla çalışır.

Kahramanlıklarıyla ün salmış büyük bir İngiliz subayı...

Bu nedir ya? Hadi saçmalığını geç, ilkokul 5. sınıf kompozisyonu tadında saçma sapan bir kurgu bu.

hollywood guzel ekmegini yedi lawrence'in, ea'in kahraman olarak gostermesi cok dogal.

prometheus filminde bile 2-3 tane arap lovrins gondermesi vardi, alien filmi lan ayip.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yalnız diğer bflere göre ben bunu baya beceremiyorum ya. kd ratiolar yerin dibinde. 3 - 8 bitirdiğim maçlar falan oluyor asdad.

10-20saat invest edince mapleri biraz tanıyınca çevirirsin. tabi ilk günden domine etmek isteyenler için hileler de mevcut.... oyundan önce çıktı sanırım bunda da canımız yanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunun motoru eski motor, bunlarda hileler genelde motor bazlı kırılıyordu önceden. atıyorum adamlar battlefront u kırmış oluyor, onu çat diye bf1 uyguluyor aynı motor olduğu için.

maplerin çok büyük önemi var. bi de sanki sniper kan ağlatacak gibi bu oyunda asdasd. çok avantajlı abi o dönemde. uçak nasıl düşürüyoruz. tüfenkle mi ateş ediyoruz asdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

tanklar cok avantajli su an bile abi
bide geriye dusunce su map'e ozel trendir, behemoth falan yolluyorlar ya
oyle oyunu kaybettigimiz cok oldu
200 ticket fark var indiremiyoruz aleti.

Bu sirada oyunda silahlarla ilgili kitlik var yanliz cok can sikacak o olay. topu topu 4 tane falan silah var class basina digerleri varyasyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...