Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

deluxe editonla standart arasindaki farklardan
red baron pack
lawrence of arabia pack
5x battlepacks

bunlar ne?

bunlarin disinda skinler falan varmis da, gerek yok onlara

edit: baktim da biraz, red baronda ucak ve pistol, lawrence de at ve kilic veriyomus.
diger battlepacklerde ne var yazmiyo hic.

gereksiz gorundu gozume.

bir de fiyatlara baktim. rusya versiyonu standart 31 dolara geliyo deluxe 47 dolar ama oyunu da rusca yolluyo olabilir. privet privet diye oynamaya ok diyosaniz girin rus isine.
Sosyal ağlarda paylaş

Durmaplay ya da eski adıyla Sanalsaray'dan çok uzun yıllardır alışveriş yapıyorum (GittiGidiyor üzerinden) ve şu ana kadar en ufak bir problem yaşamadım. Zaten GG'dan baktığınız zaman satıcının %98, 99 civarında olumlu dönüş aldığını da görebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

mallıkla ne alakası var, 2 tane legion, sayısız gametime aldım hiç bi sıkıntı çıkarmadılar. arkadaşlarım da alışveriş yapıyor bi yamuk görmedim daha. yapmayacakları anlamına gelmez de her sitede sorun çıkma ihtimali var.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

df said:

origin access ile 10 saat trial oluyor çoğu oyun için. bunu da koymuşlar dün başladı. alman da gerekmiyor oyunu. henüz almadım ben.

2 singleplayer bölümü ve 5 map ile multiplayer var.

4€'ya 2 SP bölümü oynayabiliyor muyuz yani?

prologue var. bu gameplay'i yayınladıkları bölüm. sonra da 4 aşamalı bi bölüm var. toplam 4 ya da 5 bölüm var zaten. %25 i diyebiliriz sp'nin. 5 tane de mp harita. 4€ ile 1 ay alıp sonra devam etmezsin olur biter temiz. ayrıca vault games'ten istediklerini de oynarsın 1 ay. sadece bunun için olmamış olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...