Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

cdkeys.com 'dan alıp da key'i henüz mailine gelmemiş olanlar:

ilk aldığınızdaki confirmation mailini açın. orada bi download linki var. o linke bastığınızda cd keyi görüceksiniz. facebook sayfasındaki kullanıcı yorumlarından buldum yani şu yöntemi asdkf saçmaymış.
Sosyal ağlarda paylaş

oyundan silahları kaldırdılar mı ya. hep aynı silahlarla mı oynuyoruz? battlepackten bir şeyler çıkıyor gibi ama bunlar kozmetik sanırım? rank 8 olmuşum hala 1 kutu düşmedi lan. illa kredi kartı mı sokucaz.

bi de felaket kötüyüm ya. beni scopelar taşıyormuş. iron shot ci ci oldum direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

oyundan silahları kaldırdılar mı ya. hep aynı silahlarla mı oynuyoruz? battlepackten bir şeyler çıkıyor gibi ama bunlar kozmetik sanırım? rank 8 olmuşum hala 1 kutu düşmedi lan. illa kredi kartı mı sokucaz.

bi de felaket kötüyüm ya. beni scopelar taşıyormuş. iron shot ci ci oldum direkt.

evet kaldirdilar.
toplamda her classin 4-5 tane unique silahi var. Genelde bir silahinda 3-4 farkli modeli var.
Battlepackler oyun sonunda random dusuyor. bana da ilk 10 oyun falan dusmedi. Sonra acildi 5-6 oyunda 1 dusuyor. Skin cikiyor iclerinden sadece. Bide puzzle skinler var sanirim onlardan da 5 tane dusurunce 1 silah oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Silahların güçsüzlüğü ve az çeşitliliği ilk başlarda biraz can sıkıyor. Sizi direk HS yapmaya zorluyor, çünlü bazı silahlar 6 mermide falan alıyor.
Bana saçma gelen AA ve sabit mitralyöz lerde çok güçsüz. 4 kerede falan alıyor adamı.
Atmosfer olarak operation çok zevkli. Toplu savunma yapmak falan baya eğlenceli. Sesler ve görüntü akıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

la sörvırlar göçük ya. neyse single akayım dedim de müthiş lan

görsel müzikler hikaye.

blackburn ve edwardı bitirdim gerçektne çok iyiydi. blackburn'de en son amunuza goyimm diye havada sıka sıka gidiyordum.

filmi çıksa izlerdim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...