Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA AVRUPA LİGİ, Braga-Fenerbahçe, saat:22.00,17.03.2016

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Phyx said:

Isin asil komigi kazansaydik su topik en fazla 6 sayfada kalirdi. Nasil butthurt biriktiyse her yenilgimizde paticige adeta hayat ufluyoruz

Artık itiraf etmenin vakti geldi bu mesajdan sonra çekemiyoruz sizi. Neden bizim cumhuriyetimiz yok yok yok !!!!...

Şuraya geçmiş olsun, o.ç. halem yazmaya giriştim hemen saldırılmış isim vermeden türk takımlarına. Birisi pazar günü iteleyelim 5-6 tane .... Sırf şu mesajlara bakarak bile fener oh iyi ki yenildi diyesi geliyor insanın ama olgun insanız. Buraya kadar olan yazı avrupada gs ve bjk yenilince sırıtan, oh çeken fener taraftarına gelsin

Fener taraftarına geçmiş olsun. Adaletsiz hakem.

Düzeltme: Durduk yere hakeme dediğim laftan iş almayalım
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetim kurulu üyesi Selim Kosif'in yazdigi mektup

Selim Kosif

"Türkiye'deki politikal karışılık ve son olaylardan dolayı, FIFA yabancı oyuncuların Türkiye'ye gelmek istemediğine karar verdi, bu yüzden Fenerbahçe'yi elemek için yollar aramaya başladı. Çok açık ki Ivan Bebek, bunu başarabilmek için en kolay yoldu. Yanlış bir penaltı kararı, sarı, kırmızı kartlar ve goller (ofsayt değil, değil mi?!) verdi.

Ivan Bebek, kendisine verilen görevi gerçekleştirmek için en iyisini yaptı. Tam olarak, Fenerbahçe'yi yaralamak için her şeyi yaptı. Sahada 8 oyuncusu kalan bir takım varken, 6 dakika uzatma veren bir hakemi ilk kez gördüm. Birkaç ay önce, Real Madrid - Rayo Vallecano maçını yöneten hakem, Vallecano 9 oyuncuyla farklı bir şekilde mağlup durumda olduğu için 90 dakika sonunda maçı bitirmişti.

Biz açıkca Türk takımlarına karşı bir nefret görüyoruz. Bu hakemi takip edeceğiz ve FIFA'nın da ne ceza vereceğinin takipçisi olacağız. Bir Fenerbahçe taraftarı olarak, sizden kısa sürede geri dönüş bekliyorum."

katılıyorum ben dusuncelere. zaten dunya futbolunun ozellikle son yasanan skandallardan sonra hangi ulkelere nasil peskes cekildigini goremeyen veya masumca yok canim diye dusunenlere soylenecek bisey yok.

bu tip istisnai maclarda bu tip uzatma süreleri kullanilmasi bile art niyettir. bjk liverpool 8-0 mac 89:59 da bitti. kosif'in ornek verdigi real maci 10-2 90:00da bitti. bir suru ornek var boyle.

bu uefa'nin turkiyeyi istemedigine dair olan komplo teorisi bu kurumlarin isleyis dinamiklerine bakildigi zaman hic mantiksiz gelmiyor bana. fener yerine bjk-gs hatta akhisar farketmez herhangi bir turk takimi olsaydi da bu sekilde bi operasyon olacakti ve turnuvanin disina itilecektik. ama klup bazinda degil, ülke bazinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Abi milyon dolarlar kazanan insanlar bunlar, profesyonel olmak zorundasın oraya çıkıyorsan. "Ama biraz saf gibi yea" diye bir bahanesi olamaz bu adamların yani.

+1

Ergen gibi topa vurup atar yapmakta şahaneymiş. O malum taç pozisyonunda ve bir yerde daha var böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

fener yerine bjk-gs hatta akhisar farketmez herhangi bir turk takimi olsaydi da bu sekilde bi operasyon olacakti ve turnuvanin disina itilecektik. ama klup bazinda degil, ülke bazinda.

Öyle zaten. Ben bir arkadaşımla tartıştım hatta o akşam, "FB kim olm dünya çapında organizasyon komplo kassın" falan dedi, ben de "FB değil zaten Türk takımları" dedim. Adamlar bizi çeyrek final ve üzerinde istemiyor işte açık şekilde. Gelir sağlamıyoruz, deplasmana gittiğimiz şehrin ağzına sıçıyoruz, çirkefiz, falan filan.

İlk maçta Fransız da bize karşıydı ama iş daha kritik safhada olmadığından öyle penaltı, kart falan kasmadı. Sadece TÜM mikro takdir haklarını Braga lehine kullanarak psikolojimizi bozdu, yeteceğini düşündü. Yetmeyince BIG GUN geldi işi skora etki etmeye çevirdi. Yarın öbür gün kendi başına da geleceğini düşünmeyen aptal güruhlar da zAaaAA yarışına girdi aynı Gezi - Cemaat akışı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

cmrownz said:

fener yerine bjk-gs hatta akhisar farketmez herhangi bir turk takimi olsaydi da bu sekilde bi operasyon olacakti ve turnuvanin disina itilecektik. ama klup bazinda degil, ülke bazinda.

Öyle zaten. Ben bir arkadaşımla tartıştım hatta o akşam, "FB kim olm dünya çapında organizasyon komplo kassın" falan dedi, ben de "FB değil zaten Türk takımları" dedim. Adamlar bizi çeyrek final ve üzerinde istemiyor işte açık şekilde. Gelir sağlamıyoruz, deplasmana gittiğimiz şehrin ağzına sıçıyoruz, çirkefiz, falan filan.

İlk maçta Fransız da bize karşıydı ama iş daha kritik safhada olmadığından öyle penaltı, kart falan kasmadı. Sadece TÜM mikro takdir haklarını Braga lehine kullanarak psikolojimizi bozdu, yeteceğini düşündü. Yetmeyince BIG GUN geldi işi skora etki etmeye çevirdi. Yarın öbür gün kendi başına da geleceğini düşünmeyen aptal güruhlar da zAaaAA yarışına girdi aynı Gezi - Cemaat akışı gibi.

http://galeri12.uludagsozluk.com/559/galatasaray-%C4%B1n-bile-uefa-kupas%C4%B1n%C4%B1-alm%C4%B1%C5%9F-olmas%C4%B1_792098.jpg

adamlar uefa kupasını aldı kardeş. yok adamlar türkiye'yi istemiyor yok bilmemne. hakem hatalıdır, birçok maçta hata oluyor, sadece size olmuyor, buraya kadar neyle geldiniz diye sorarlar adama. gg olunca milliyetçi duygulara oynamaya gerek yok.

adamlar bir maç kaybediyo, venüsle-uranüs bunlara komplo olsun diye align olmuş oluyo, gezi-fethullah-4 aralık-19 mayıs falan oluyo anasını satayım. geçiniz

BRAZAA!
Sosyal ağlarda paylaş

calimero sen ne salak bi adamsın ya hakkaten. bi de dun senin yuzunden falan millet banlandı yazık ya.

fener yarı finalde de gg oldu bu turnuvada, bu sekilde hakem vs. konusuldu mu? insanlari tahrik etmek icin dunden beri post atiyorsunuz sen ve 1-2 eleman. takılayım kızdırayım degil yani su yukardaki postta amaç.
Sosyal ağlarda paylaş

1) salak falan yazarsan banlanırsın kardeş
2) benim yüzümden kimse banlanmadı. Ben sadece zaa dedim (ha ilk sen olabilirsin bu maç dolayısıyla)
3) her mağlubiyetten sonra gelip yok efendim o komplo bu komplo, bize komplo, türkiye'ye komplo diye bir tarafınızdan element uydurursanız, üzgünüm yazmaya devam ederiz.
4) Kaç tane maç koyulur şuraya her takımın başına gelen avrupa'da. hakem kötüydü dersin, eyv kötüydü fener haksız elendi ama ZAAA denir. ama tutar da KOMPLOO, FENERE KİM VURDU?! FENERE KİM VURDU? KOMPLO BUBA BUNLAR KOMPLO diye girerseniz hem açıklama yapılır hem de üst üste zaalanır.
5) Türkiye'deki maçlarınızda "hakemleri de satın alıyoruz şampiyon oluyoruz var mı ötesi zaaa" diyen bir ton taraftarınız var, aha burda Zegna var en başta. üzgünüm yani, gezi-cemaatçiler muhabbeti yapıacaksa, sefasını sürerken dalga geçen başına bir kere gelince ise ağlamaktan 50 nc kamyonetle selpağa ihtiyaç duyan taraftara bir dur arkadaş denir ve denmelidir.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

ya banlanirsam banlanirim nedir yani? acik acik goruyor millet yapmaya calistiginiz seyi.

ilerle.

lan ne yapmaya çalışıyomuşuz bi de onu söyle?

söyle lütfen, salak salak şeyden banlandı diyosun, yaptığınız şeyi görüyoruz diyosun. ne yapıyorum bi açıklasana? yazmayın o zaman intergalaktik komplo türkiye'ye karşı diye? iyi sadece siz yazın biz de doğruymuş gibi tepkisiz dinleyelim.

ha edit gelmiş ben de editleyeyim, arkadaşın sonrada ha sen olmayabilirsin ben yanlış görmüş olabilirim dedi.

dediğim gibi naptığımı söyle
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok kaçma gel buraya salak falan deyip sonra milleti banlattınız deyip sonra da sana söyleyeceklerim bu kadar insan ol demekle olmuyo, ne yapmışım kardeş?

yaftalayıp söylediklerimizi değersizleştirmeye çalışmayın. gayet de insanım. dün de söyledim rakibimin avrupa'da kazanmasını istemem (bir sonraki sene avrupa'ya gitmem avrupa puanı ile onun kazanmasına bağlı değilse), çünkü kasası dolar, prestij kazanır ertesi sene daha iyi adamları alabilir, ayrıca elindeki adamları daha yüksek fiyattan satabilir ve ayrıca Zaa biz kupayı aldık faktörü de var.

ama dün fenerbahçe hakem hatalarından elendi çok yüksek ihtimal çünkü o hatalar olmasaydı maç ne olurdu bilemeyiz. ancak sorunlu olan her bir hatada sürekli bir komplo, fenerin hatta artık türkiye'nin ayağına çelme takma çabası aranması. dönün de azıcık takımınıza bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

ab itakımın kötü oynamasından, teknik direktörünün mal olmasından ziyade suç yüklenecek en kolay insan hakem. normal yani.

tamam hakem hata yapar yapmaz tartışılır da komplo falan noluyo lan.

galaktik komplo fantazilerini bi kenara bırakalım abi. terör endişesi olsa trye vermezlerdei önceki maçı da. gidip yunanistanda oynattırırlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben takımlardan bağımsız olarak söyledim herseyi direk senin özelinde.

maci tartismak, insanlari kizdirmak baska bisey, sen ve yaverlerinin yaptigi bambaska bisey ki en sonunda millet banlandi zaten.

votkanin posta gelicek olursak, ona mac özelinde cevap vereyim

rvpnin golu bence de faul, ilk bakista oyle gelmemesine ragmen tekrarlarda izleyince gordugum bi pozisyondu. ancak soyle bi baktigimiz vakit atromitos fenerbahce maci bu gol verilmeseydi de 3-0 bitmisti kadıkoyde zaten.

braga macindaki hakem yonetimi ise tammaiyle katliam. baggio'nun dedigi sekilde yasandi olay. zaten ilk goldeki ofsayti gormedi diyelim, penalti pozisyonu da oraya gelmeden once ofsayt. onu da mi kacirdi yardimci? amatör lig maçı mı bu herseyi kaciracaksin? üst üste bu sekilde skora etki ettigin zaman zaten genel yönetimde iyiydi ama bu kararlar hatalıydı olmuyor. sonuç kötü yönetilmiş, bu maç için özellikle hakemle tur atlanmış maç oluyor. her hakem hatasinda art niyet var diyen birisi degilim, ama bu hakem yönetiminde kesinlikle oldugunu dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fener ofsayttan gol yemiş haksız penaltı calınmıs mac katledildi.

fener faulden gol atmış, %100 penaltı calınmamıs, olur öyle hakem görmedi rvp cok zeki.

geçin bu 2 yüzlülüğü, he komplo he

işinize gelince hakem bu hata yapar, ofsayt kaçar,içerden cıkan topu görmez.
işinize gelmeyince intergalaktik komplo, darth vader bizi avrupada istemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...