Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyranny

Norak

Öne çıkan mesajlar

Pillars combatın ilk hali de kötü değildi hamdı sadece, olay trashin sıkıcı olması değil direk trash olması. Geri besleme az, npcler avellonianlar harici dümdüz. Raedrics holddan sonra questler -nerdeyse- bioware mavi sarı kırmızı sığlığında gidiyor, endgamede biraz plot exposition var ama yeterince iyi yayamamışlar onu da.

Bu defa direk questlerin farklı çözümleri ve arch-type building üzerinden tanıttılar o yüzden daha umutluyum. Yine de avellone sonrası çok üst düzey bi narrative beklentim yok obsidiandan.
Sosyal ağlarda paylaş

combat keyifli, trash değil. trash adı gibi çöp. mega dungeon diye tutturup çöp doldurmak, her mekana bir trash katı koymak iyi yaklaşımlar değil. o sebeple concelhault's, white forge falan daha kısa sürmelerine rağmen epey daha iyiler.

yine de trashi komple çıkart, epey content vardı pillars'da.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Genelde iyilik yapmaya çalıştığında karşındakilerden iyilik görmediğin için yarardan çok zarar verip moralin bozulacak öyle yapmışlar questleri. Sırf denemek için tabi full iyi gidip kyrosla kapışmaya çalışan bi karakter kasmayı ben de düşünüyorum ama ilk oyunda bi evil out of practicality deneyelim önce.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...