Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

İki gün sonra samsung da force touch benzeri birşeyi yapmaya kalkarsa senin tek tuşun varken samsung 3 tuş ile çok daha farklı özellikler sunabilir konumda olacak. Son yoruma katılıyorum zaten ortada bir tuş var iken yanına sanal da olsa tuş eklemek hiçbir şeyi değiştirmezdi kullanım kolaylığı sunmasının yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Düşmez 2 aya 2.220'lere, S6 o bantlarda olacak, S7 oralara gelmeyecek. Geçen sene dolar yüzünden herşeye iki kere zam geldi. Sırf dolardan dolayı 20% fark var geçen seneye göre şu an. Ayrıca bu yıl başı yurtdışından gelen telefonlara ekstra 50 TL gümrük almaya başladı devlet. Bu hızla gidersek daha çok artar herşeyin fiyatı (yurtdışına endeksli herşeyden bahsediyorum bunu yazarken.)
Sosyal ağlarda paylaş

İnmeyecek arkadaşlar zaten. Herkesin kendine göre fikri var burada her zaman olduğu gibi. O Samsung çıktı 2 ay sonra fiyat yerle bir oldu işi eskilerde kaldı. Flagship modellerde öyle beklentilere girmemenizi öneririm artık. Edge+ artık gelmiyor zaten, piyasada bitince bitmiş olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Kore'deki bazı bağlantılarımızla toplantı yaptık. S3'ten beri önsiparişlerin en yüksek noktada olduğunu söylediler. Türkiye'de de tepkiler güzel, bekleyip göreceğiz. Artık pazar çok hızlı tüketiyor ve keskin yenilikler bekliyor, VR bir nebze de olsa bir yenilik sunacaktır, içerikler geliştikçe çok daha iyi olacak. Bu arada VR ile ilişkili olarak aşağıdaki kamera da gelecek muhtemelen. Kendi 360 derece içeriğinizi çekebilmeniz için.

Samsung Gear 360

S7 Özellikler

8'inden itibaren Ümraniye Buyaka AVM'de "Blackbox" event olacak. Adı gibi kara bir kutu. İçinde de çok az ışık olacak. Girip kamerayı vs. deneyimleyebilirsiniz yolunuz düşerse. Avrupa yakasında Bayrampaşa Forum, Marmara Park - Mediamarkt içerisinde. Ayrıca Anadolu yakasında Viaport'ta Bimeks'in içerisinde de olacak aynı aktivite eş zamanlı.
Sosyal ağlarda paylaş

niye bu kadar leş yerlerde bu eventler? leş derken allahın unuttuğu yerlerde yani :D bayrampaşa, ümraniye, viaport... merkezi bir yer bulamadınız mı :D

vr'ın da henüz bir yenilik sunacağını düşünmüyorum açıkçası. oturunca olabilir belki. keza 360 kamera da ne kadar başarılı olacak acaba.. ikisi de büyük yalan gibi geliyo bana

ha s7 alıcam %90 o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu S7 iyi güzel, VR ve kameranın hızlı odaklanması gibi şeyler yüzünden alasım da geliyor da...
o arkasını cam tutma inadını niye sürdürüyorlar ki...
gidip arka kapak alacam hem parmak izi olmasın hem de cam kırılmasın diye,
bu sefer de arka kameranın açısını ve flaşı etkileyecek.

inat ettiler resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

s7 nin yeniligi degilki vr?

bide kapak kamerayi etkilemiyor gidip ne alirsan bi milyoncudan almiyorsan, hos bunun kamera daha alcak, kapak benim s6 edge de tam kameradan milimetre yuksek

http://beebom.redkapmedia.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/09/Verus-Clear-Slim-Fit-Galaxy-S6-Edge-Plus-Case.jpg

o diilde su MM bi turlu gelemedi ya turkiyeye :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...