Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

gün geçmesin ki samsung pişmanlığını iliklerimde hissetmeyeyim.

servisi aradım, ne durumda süreç diye.

teknik servis telefon note 7 olarak yazıp, arıza tespit kaydı yerine değişim açmış.

s7 edge verdik, note 7 ile değişim geliyor iade etmeye çalışırken.

ALLEHHEİMMM

sen telefonu yeni almıştın di mi bingildak? iade edemiyor muydun direkt olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi iki kurcaladım aşırı büyük, hafif de dandik geldi bana.
bu arada bb tamamen çekiliyor telefon pazarından, google gibi fason ürettirecekmiş

şunu da inceledim cepteki rahatsızlığı dışında çok iyi bi tasarım ama android değil, android olsa kesin 3-5 ay kullanmak için alırdım.

baya baya hoşuma gittiydi
http://images.dailytech.com/nimage/Passport_Hands_on_Intro.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Klavye gerçekten güzel ama benim gibi bb geçmişi olmayan biri için pek önemi yok. Ben stabilligi ve kasa kalitesi için aldım. Ekran edge ekran ve parlaklığı vs çok iyi.Her ay düzenli güncelleme alıyor, bloatware sıfır denebilir,işletim sisteminde kasma vs olmuyor. En büyük sorunu ısınması, normal kullanımda ısınmıyor alet ama zorladiginiz anda ısınıyor ve kendini korumak için belli servisleri kapatıyor. Kasa kaplaması nedeniyle elden kaymiyor alet, benim gibi kılıf sevmeyenlere birebir. Kamera baya baya iyi, enson güncelleme ile flaslardan birini el feneri gibi kullanıp diğeriyle fotoğraf çekme özelliği gibi ilginç özellikler geldi. Torch efekti diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Klavye dediğin gibi dokunmatik, video izlerken veya müzik dinlerken ses açma azaltma, ileri geri sarmayı klavyeden elini kaydırarak yapabiliyorsun. Bb de ençok beğendiğim hub, her türlü mail, whatsup, sms, arama, twit, facebook vs hesabını bağladım buna. Hepsini tek elden takip ediyorum. Büyük rahatlık oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...