Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

Ben ilk çıktığında aldım bir kez dondu onda da kendi internet browserı kullanıyordum 17 sekme açıktı onun dışında tık demedi daha. Ram genelde 1.5 ile 2 GB arasında kullanımda oluyor boşta 2gb kalıyor.

Ama şunu gördüm şayet 4.5G açık ise 30 saat civarında pil bitiyor 3G ile rahat 36 saati görüyor. Ama wifi ile 2 günü çok rahat çıkarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cacik said:

Bugün teknosadaki amoledli telefonlara baktım, hepsinde screen burn vardı, son çıkan telefonlar hariç onlarda daha yeni geldi diyedir herald , aşamadılar mı şu olayı artık

eskiden daha fazla oluyordu. gitgide azaltıyorlar. ama amoled'in müthiş canlı renkler sunmasının karşısında en büyük dezvantajı da bu. belki çözmüşlerdir artık, okumadım 2 senedir falan pek bişi hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende öyle umut ediyordum ama , telefonlarda beyaz bi ekrana geçince hepsinde vardı ciddi miktarda burn -in , görevliye gösterince , kem küm kem küm etti direk

Ha tabi bunlar mağazada sürekli açık duran telefonlar ama , genede o fiyatlara tüm gün ekran açık dursada olmasın istiyor insan
Sosyal ağlarda paylaş

Cacik said:

Bende öyle umut ediyordum ama , telefonlarda beyaz bi ekrana geçince hepsinde vardı ciddi miktarda burn -in , görevliye gösterince , kem küm kem küm etti direk

Ha tabi bunlar mağazada sürekli açık duran telefonlar ama , genede o fiyatlara tüm gün ekran açık dursada olmasın istiyor insan

Bu screen burn ile ilgili olarak bir yazılım geliştirildiği belirtildi bugün. Yakın zamanda çözülecekmiş tamamen denilene göre.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi diyeceğimi dedim ben zaten.
ui hala sıkıntı, ama onun dışında
s6 edge den sonra müthiş
s6 edge plus'dan sonra ise gayet ağız sulandıran bi telefon olmuş.

edge serisi ile o ucuz görünümü sonunda yok etti. bu şekilde devam ederse bi ihtimal elmaya tam rakip olabilir.
bundan sonra illaki iphone taktiği bi s7+ tanıtılır. iphone7 den hemen sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

S7+ gelmeyecek çok büyük ihtimalle. Apple lansmanı civarı Note 6 gelecek zaten.

Bana göre de Apple'ın Samsung dengi olabilmesi için donanımı düzeltmesi gerekiyor (ha dersin yazılım ve UI çok iyi düşük donanımla bile süper, ben de derim ki o paraya o donanımı ne olursa olsun almak istemem vs. sabaha kadar gidecek bir Apple - Samsung tartışması olur yersiz, şu an S7'nin kamera ve pil farkı bile başlı başına çok iyi birer argüman), kimin nereden baktığına göre çok değişir o iş anlayacağın.
Sosyal ağlarda paylaş

Apple tv niye kullaniliyor ki. Çöp degil mi o? Zaten cogu servisi calismiyordu, netflix vs desen artik 1000tl lik sunny tv de var. Screen mirror ise konu, samsung onu telefonundaki mirecast destegi ile her akilli tv ye baglanarak yapiyor, ek donanim olmadan.

Mac pro + ip olayida sync den ibaret ise; zaten ikisine 15bin tl verdikten sonra, o paraya Köle kiralarim kendime o herseyi sync eder :)
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

apple environment olayı var bi de.
misal s7'yi gördüm, dibim düştü resmen, almış yürümüş samsung.
ama alamıyorum. niye, macbook pro var, apple tv var. bunlarla uyumlu çalışmasını da gözetiyorum mecburen.
apple daşşaklarımızdan yakalamış bırakmıyor :(

en kötü yanı o , bırak kurtul. androidde özgürlük var. samsung s8 s9 u begenmedin mi, cart diye bırakır sony'e geçersin

apple tv harbi çöp ayrıca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...