Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

@gerge

Cvapor dot com da yüzde 20 indirim var, önceden de alisveris yapmıştım. İlk sayfadaki listeye ekleyebilirsin.

Su an kullandığım clouper mini de ohm reading de ufak sapma vardı, foto sunu çekip gönderdim, ertesi gün sıfırını gönderiyoruz dediler.

Bir de sticky olsa ya konu
Sosyal ağlarda paylaş

Favorim bu Mutation X V2 Çelik telle kullanıyorum chuff cap+güzel airflow olduğundan beefy coili yaslıyorum veriyorum 450 F biraz ısınıyor tabii ama içim keyfi mis.
Kısa süre denedim güzel keyif verdi oda mutation deckli zaten Wotofo Sapor
Heaven & Hell Hep alıcam hep unutuyorum :D gene mutation deck tam value atty mis
Lethal < Bunu önerdiler bakıcam
Stumpy < bundan çok keyif alıyorum veriyorum burgulu coili mis gibi içimi var (iyi build olmazsa az spitback yapabiliyor)
Airforce bundan bi çift söyledik gelsin söylerim nasıl diye konsept iyi gözüküyor
Tesla Clapton Hero/Fishbone Plus tarzı fena değil gibi gözüküyor taze daha fiyatı düşsün bakılır direk.
Tugboat V3 velocity benzeri deck hem mid hem tepeden hava kanalı
Baal V3 aynı şekilde
Temple aynı şekilde
Bu Kennedy şu ana kadar aldığım en value vape itemi içimi güzel bi paket sigara parası tek kötülüğü alt tarafında nem oluyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tsunami güzelmiş, onu da alırız Ice Cube'le birlikte, sorun yok.

Clone STM v2'de RBA head'le bende de bir miktar spitback oluyordu yoğuşmadan dolayı drip tip tam yerine oturmadığı için, altına ince bir katman pamuk çektim kalmadı birşeyi. Bir de RBA+ kafalığın M2 baca vidasını kaybettim(o kadar ufak vidayı niye koymuşlar zaten anlamadım), az tel kıvırıp soktum deliğine vida yerine sorunsuz kullanıyorum sdfs

Süperötesi clone değilse daha girmem kumara herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sende Tron var hatirladigim kadariyla Cubis ile arasinda coil (buhar&tad) acisindan pek fark yok. Tipik joyetech coilleri iste pek bir sey beklememek lazim. Ama yapi olarak cok farkli akitma sizdirma yok ama Bellus fln geliyorsa hic almana gerek yok. Cubis cok cok yeni baslayanlar icin iyi ama ötesi olamaz yani bu coillerle. RBA cikacak belki o zaman ise yarayan buildler yapilabilir ama denemeden bir sey söyleyemem. Cuboid ile siparis vermistim duruyor rafta öyle bos bos
Sosyal ağlarda paylaş

gelen her aromayı demliyorum artık önce;

bu iş baya baya kilometre gerektiren bir işmiş, modu, tankı, teli, pamuğu, sarımı, likiti, demlemesi gerekirken ciddi anlamda baya deneme yanılma gerekiyormuş, ananan kişisel zevkleri tatmin edecek combonun bulunması için..

buda yeni battal boy combom; evic cuboid + subtank plus 7ml. bide canta siparisi verdim, tam dısarda gezmelik, tum gun sirkette tuketmelik oldu fazla fazla.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Tanktan tanka cok fark ediyormus ya. Cubis alsam mi? Iyi midir? Bellus'u mu bekleyeyim yoksa? Karar veremedim.

Su gelecek bugun yada yarin bana RTA setup icin;

https://img.fasttechcdn.com/397/3974600/3974600-4.jpg

https://www.fasttech.com/products/0/10019096/3974600-authentic-geekvape-griffin-rta-rebuildable-tank

Ilk izlenim yazarim eger coil sarma aparatlarimda gelirse yakin zamanda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...