Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Benimki geldi bugun iste iStick Basic yine FT'den. Uzerinde gift diye isaretlemisler ve sadece Electronic Component yaziyor. Not dusmemistim ama dusmek gerek demekki.

yok default olarak ole yaziyorlar..gift electronic bir de value olarak 20 30 arasi birsey salliyorlar..sitede okumustum onu ben..acaba bir hataya kurban gidermiyiz endisesi ile..
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

malum sitenin adının forumlarda kullanılmamasının sebebi devletin malum siteden gelen gönderileri çakmaması için çok dillendirilirse her gönderi gümrüğe takılır korkusu. yaklaşık 10 gönderiden 1 i şuan gümrükten geri dönüyor.

pakette fasttech falan yazmıyor ki no name gönderiyo resmen herifler singapurdan bi yerden.
Sosyal ağlarda paylaş

Sigarayi birakmak isteyenlere kesinlikle denemelerini tavsiye ediyorum. 21 senedir sigara iciyorum ve birakmayi baya denedim 1 ay vs. birktim sonra geri dondum. Su anda e-cig ile cidden inanilmaz guzel sonuclar aliyorum. 5 ay oldu baslayali ve normal sigara kesinlikle canim istemiyor hatta kokusu falan igrenc geliyor. (kusturacak kadar kotu cidden)

5 ay once basladigimda 12 mg lik liquid kullaniyordum su anda 6 ya dusurdum en gec yaza kadar nikotinsize donmeyi planliyorum ve nikotin oranindaki azalma bile cok etkilemedi gercekten. (kullanim oranimda artmadi hatta gun gectikce azaliyor bile)
sigarayi cok seviyorum neden diyen arkadaslarada sunu diyebilirim. (bende bunlardan biriydim) 1 agziniz ve ustunuz basiniz bok gibi kokmuyor. 2 koku almaya basliyorsunuz istahiniz aciliyor. 3 ne kadar sagliklidir hala kesin degil ama bence normal sigaradan daha saglikli oldugu kesin. 4 kapali alanlarda icebiliyorsunuz. 5 iki nefes alip cebine koyup devam ediyorsun, sigarayi yakip atinca insanin ici gidiyor :D 6 en onemlisi bence aylik ortalama 200€ harciyordum sigara su anda sadece 40€ yetiyor hatta gecen ay 30€ gitti sadece. daha birsuru sebep sayilir kisacasi deneyin arkadaslar gercekten guzel ve sigarayi birakmak isteyenlerde ise yariyor.

Listede http://www.finnvape.com/ goremedim ben butun liktileri burdan soyledim hizli ve guvenilir biyer arada bir hediye falanda gonderiyorlar deneyin iste.

edit: reklam yapar gibi yazmisim :D ama cidden dogru yazdiklarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Ijust 2 kit'in kendi 0.3 Ohm coil'i ilk başlayanı soğutur yau, çok duman çıkartıyor. 0.6 Ohm STM taktım üstüne de birşeye benzedi. Bunu alanlar da 0.5 Ohm'luk coil'lerden alsınlar yedek de tabi ijust 2 tank zaten tam bir facia, nasıl temizliyorsunuz bilmiyorum, bir de ısınıyor saçma sapan, heatsink pakladı bir miktar.
Sosyal ağlarda paylaş

kangertech ceramic coil cıkarmıs;

pamuk yok.

said:
There is no cotton. It fires in normal wattage mode. It will also fire if your Mod supports stainless steel. Eventually the ceramic coating will break down, lifespan on these coils should easily exceed one month. If you bump your tank over, the ceramic may crack, rendering the coil useless. It can crack easier if bumped when it is hot. Ceramic is the future for commercial coils. No cotton involved. Flush it out under a tap, fill tank with another flavour and enjoy super flavor from *any* ceramic coil. The 75watt Terminator starter kit includes a very decent ceramic coil in a cool tank. Damned awesome flavour. Yes we have the Terminator in stock. No, no seperate tanks yet. Kanger ceramics probably in a month. EDIT The Terminator tank has ceramic, ZERO cotton.

said:
size is same as SSOCC, can fit SUBTANK Mini, Nano, TOPTANK Mini , Nano and NEBOX
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Ijust2'nin üzerine takılıydı. Drip tip'i çıkarırken ijust2 yan düştü, çat.
Yanlamasina düşünce rahat kırılıyor.

Ha o anlamda demedim, silindirik camlar kırılması en zor geometrilerden bir tanesi. Malzemeymi dandik yapıyorlar acaba anlamında demiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...