Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

@sunthewhich
ESF'ye Bende sallıyorum :) yöneticiydim hatta bir ara ama ticarethaneye dönünce işler değişti...
Hoşbulduk, adımız çok anılmış videolarımız bile ifşa edilmiş bir selam vereyim dedim yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak adına bundan sonra buralardayım ;)
Sosyal ağlarda paylaş

heisen said:

@sunthewhich
ESF'ye Bende sallıyorum :) yöneticiydim hatta bir ara ama ticarethaneye dönünce işler değişti...
Hoşbulduk, adımız çok anılmış videolarımız bile ifşa edilmiş bir selam vereyim dedim yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak adına bundan sonra buralardayım ;)

Reyiz hoşgeldin hemen sorayım ben bişiler :D Şu buharistandaki aromalar hakkındaki düşüncen ne ? 2 yada 3 aroma karıştırınca tek aroma tadını alıyosun az yada çok koymak bir şey değiştirmiyo. İnawera portakal 1.5ml ve Alternative Flavours çilek kullandım 0,5 ml bile değil, portakaldan eser yok, deli olacam sanki tek aroma çilek aroması kullanmış gibi oldu likit.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam aroma karışımı olarak değil de tek tek likit yapıp sonra karıştırın.
Mesela karamelli tütün mü yapacaksın tütün aromasını ayrı likit yapın karameli ayrı yapın sonra ağız tadınıza göre kendiniz orantısal karışım yaparsınız.
Buharistandaki aromalara gelince alternatiflerden bahsediyorsan hepsini tek tek test ettim performans olarak sıkıntı yok ama bazı aromalar için beklemek gerekiyor tam randıman alabilmek için. mesela vanilya tütün gibi aromaların demlenme süreleri 1-1.5 ay sürüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Alternative Flavours bence iyi değil çok ince bilmesem PG basıp seyreltiyorlar diğeceğim.
Ne olur ne olmaz diyip kendi şişesinde heatsinkli sealli felan tercih ediyorum.
Şimdi ayrılan molinshopu deniyicem bakalım ciddi fark varmı ineweralarla arasında akşam verdim sipariş problem çıkmadan gelirse yazarım farklarını vs tfa,fa,caplela,inewera vb.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

sayin hayzin..internette cilgin aromalar cilgin bilesik tarifleri goruyoruz..onlara girme ihtimaliniz bulunuyor mu? hani cookie de bir yere kadar..

Şuanlık 10 çeşit yeni likit raflardaki yerini almayı bekliyor. Heisenberg likitleri ilerleyen tarihte buharistandan değil de başka bir siteden satışa devam edecek. Geçiş süresi tamamlandıktan sonra 10 yeni tadı daha ekleyeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Alternative Flavours bence iyi değil çok ince bilmesem PG basıp seyreltiyorlar diğeceğim.
Ne olur ne olmaz diyip kendi şişesinde heatsinkli sealli felan tercih ediyorum.
Şimdi ayrılan molinshopu deniyicem bakalım ciddi fark varmı ineweralarla arasında akşam verdim sipariş problem çıkmadan gelirse yazarım farklarını vs tfa,fa,caplela,inewera vb.

Molinberry RY4 kullandım baya başarılı şimdi shop a bakıyorum 100 ml aromalar gayet hesaplı, inşallah gümrükte sıkıntı çıkmaz. Burdan bilgi verirsen bizde duruma göre sipariş verelim.

Bu arada Smokehunter da baya bir molinberry aroma var bilgin olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Niye kabul etmiyorlarmis

İnsanları baya üzdüler facebook grubunda, adam gibi soru soranları atar yapıp banlamalar başka likit yapan firmaları kötülemeler filan derken şikayet ettiler bunları maliyeye, maliyecilere para verip göndermişler.Sonra ne oldu bilmiyorum, sözlükte filan baya bir mevzuları oldu yukarda bir yerde linki paylaştım. Herhalde gözetim altında filan tutulduklarını sanıyolar biraz sesiz sakin gidiyolar ondan üye kabul etmiyolardır gruba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...