Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Peki abi nereden alıcağız bu likitleri, güvenilir bir kaç site söyleyin yurt içi ve yurt dışı. Türkiye'de zaten yasak olan bir şeyin denetimi de olmayacağı için memlekette güvenilir likit bulamayacağız ozaman.

Edit: üzerinde made in France yazıyor Sapphire likitin. Yerli üretim olduğunu bilmiyordum ve böyle farklı ülkelerde yapılmış gibi MAde İn xxx yazıyorlarsa artık, vay halimize diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

Peki abi nereden alıcağız bu likitleri, güvenilir bir kaç site söyleyin yurt içi ve yurt dışı. Türkiye'de zaten yasak olan bir şeyin denetimi de olmayacağı için memlekette güvenilir likit bulamayacağız ozaman.

Edit: üzerinde made in France yazıyor Sapphire likitin. Yerli üretim olduğunu bilmiyordum ve böyle farklı ülkelerde yapılmış gibi MAde İn xxx yazıyorlarsa artık, vay halimize diyorum.

abi sırf bu sorulardan dolayı dedigim gibi ESF forumlarda kaçtı bu buharistan cevap vermek istemediği için.

bu 7 wonders sapphire filan yabancı bir marka veya ünlü bir marka değil. olsa https://www.juicedb.com/'de adını sanını duyan olur, google'da aradığımızda tr dışında satıldığını da görürürdük.

nerden alacaz dersen mesela puflikit.com var patili zaten kendisi, arada bu konuya da mesaj atıyor., o en azından acık acık neyi nerden aldıgını soyluyor abi. discord kanalımıza gelirsen bildigimiz diger yerleri de söyleriz yurtdışı için.
Sosyal ağlarda paylaş

Coil'in rezistansı tek etmen değil. Coil'in büyüklüğü, verilen güç miktarı, wick materyali, chamber'a giren hava miktarı, chamber büyüklüğü gibi çıkan buharın miktarını etkileyen birçok etken var.

Çok buhar çıkartmayan bir cihazsa elindeki ciğere çekersin direk de ideal şartlarda 1-2 18650 kullanan mod ve havadar dual-coil bir RDA'yla 12-15 mg'ı sürekli değil 2-3 kere arka arkaya ciğere çekmen bile pek mümkün olmaz yüksek ihtimal, bayılır gidersin nikotin overdose'undan.
Sosyal ağlarda paylaş

TPA,fa,fw benimde geldi geçen hafta 15 tane felan
hepsi güzel black cherry (acı badem tadında) ve blue berry (ekşimiş erik tadında) hariç kötü yok özellikle Graham cracker (Clear) ve mojito extreme derece iyi sadece graham (tpa)4% ve charlie tütün 4% (molinberry) bile piyasadaki en kıral premium karışımlara taş çıkartır derecede iyi
kokusunu duyan esigara içmeyenler bile soruyor abi o nedir ya nefis kokuyor diye cafede içerken yoldan geçenler bile sordu nedir bu harika kokuyor diye.
Graham malum pedibör gibi şekerli kraker kokusu charile tütün de karamelize elma ve tütün karışımı nefis oldu.

Mojito direk limon cintonik ve 7up karışımı bi tadı var

vanilla custard bavarian cream black honey ve banana foster de yaptım demleniyor benzerini charlie ile yaptım gene çok güzel oldu
Bu ara ekşiden daha mild şekerli aromalara döndüm içim keyfi iyi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...