Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar tekrar,

Çok büyük bir terslik olmazsa Abyss kaldığı yerden devam edecek, perşembe gibi tekrar stok açılacak. Hal böyle olunca yemişim v2'yi, rafa kaldırdım direk =)

Deneme paketi de buna müteakip gene perşembe gibi açılmış olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Demiş.
Regalya said:

Undisclosed said:

Regalya, gül nane aromalarının markası ne? % kaç kullanıyorsun? deneyeyim. değişik bişey arıyorum bende içecek.

Hammaddeler.com da FFC gül , FFC nane önceki postlarda verdim link diğer modellerini alma ama kimisi yağ kimis su bazlı hepsi uygun değil düzgün suda çözülen alkol(pg) bazlı olmalı ki Diacetyl, Acetyl Propionyl, ve Acetoin salımı yok/sigaradan düşük olsun.
4% gül 2% nane kullanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amazon.de/Authentisch-Kangertech-Upgrade-Ausgabe-urspr%C3%BCngliche-E-Zigarette/dp/B01B056P0W/ref=sr_1_18?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1457468042&sr=1-18&keywords=kanger

şu alet nasıl. Birisine alıcam da

Daha önce subox mini almıştım bunada onun bir üst modeli demişler.

Türkiye'de insanlar nerden alıyorlar bu aletleri? Sürekli bunun siparişini alıyorum çevremden, TÜrkiye'ye gönderiyorum. Yok mu orda alacak yer?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Burada ESF diye bir forum var, bir orasi iste. Orada bavul tuccarlari var oturmus, guvenilir.

O dedigin de iyi degil, Ustundeki tank en iyilerden ama altindaki o kadar iyi degil. Subox'dan cok daha iyi ama.
Sosyal ağlarda paylaş

a ok :) Yanlarına birde pil ısmarladım, içinde pil yoktu.

Şunlar piller http://www.amazon.de/gp/product/B00KYRH1JM?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

ben paketleri açmadan yolluyorum direk. Fiyatlar nasıl, bende mi bavul ticaretine girsem? Var mı isteyen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...