Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Aromalar daha bir ayrisiyor ve belirginlesiyor 4-5 gun bekleyince. Uzun uzun beklemelerin degisim yapacagini biliyorum ama Mountain Glory'de 4-5 gun bile epey fark yaratiyor. Discord grubumuzda 2-3 kisi daha ayni seyi soyledi.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok içtiğim bir likit değil Mountain Glory. Bir tane hazırlayayım kendime bir kaç gün sonra deneyeyim daha netleşsin durum. Hepiniz farklı tatlar mı alıyorsunuz peki? Sadece kavunlu değil çünkü o, karışım nihayetinde, demlenince diğer meyveler de ortaya çıkıyordur.

Belki karışım olduğunu vurgulamam gerekir sitede, haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Benim kuzen kendi hazırlıyor likitini; gliserin, nikotin ve aroma karıştırıp. Oranlarını keyfine göre ayarlıyor falan. Bildiğim kadarıyla o toplu satış yapıyor. Kimyager olunca iş kolay tabi :)

Saygılar.

kuzen ?
[video]https://www.youtube.com/watch?v=oWL1h5-xQIg?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

çok şekerli tadi/ağır aromasi olmayan (cookie stara dayanamadım mesela çok baydı, muzlu puflikitte de aynısı oldu), boğaz mikmeyen (mesela queen's lemonade, tadını çok sevdim ama mikiyor nikotin düşük de olsa), düzenli kullanmalık bir likit arıyorum var mi tavsiyesi olan? böyle ferah meyve aromalı şeyleri seviyorum genelde portakal limon etc.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

portakal limon etc.

sapphire'in hulk's lime ve red light'ını tavsiye ederim. lime lime zaten çok hafif tatlı baya fresh, kokusu da güzel yanında içtiğim herkes ne bu koku böyle diye soruyor. red light'ı tam anlayamadım ama hafiften vişne ve narenciye karışımı gibi, benim hoşuma gidiyor. hmm baktım şimdi karpuz ve çilek diyor ama değil yani yemin edebilirim dsfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...