Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ben aylardır 3 likit içiyom
Gül+Nane : 7/24 efsane ya hem rtalarda hemde rdalarda direk içtiğim bu
Kahve+Balviyra kremi : bunlar mt baker aroma, keyif için öyle arada viski puro ile felan
ffc flavor art felan aromalar ziyan olmasın diye kombo yapıyorum arada çilek,şeftali,kavun,karpuz,üzüm,ahududu,muz,kayısı,ananas,h. cevizi nadir içiyom bayıyo çünki meyve 100 ml likite yarımşar mg koyduğum halde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Vaping Rabbit'in The Milkman (OHW olmayan) ve Cuttwood Big Melons çok başarılı, tavsiye ederim.

The Milkman: Vanilyalı süt ve hafif bisküvi tadında
Big Melons: Kavun, papaya ve mango karışımı

rabbit trye yollamıyor görünüyor bende aracı birinimi kullanıyorsun yoksa mail atıpmı çözdün olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

Regalya, gül nane aromalarının markası ne? % kaç kullanıyorsun? deneyeyim. değişik bişey arıyorum bende içecek.

Hammaddeler.com da FFC gül , FFC nane önceki postlarda verdim link diğer modellerini alma ama kimisi yağ kimis su bazlı hepsi uygun değil düzgün suda çözülen alkol(pg) bazlı olmalı ki Diacetyl, Acetyl Propionyl, ve Acetoin salımı yok/sigaradan düşük olsun.
4% gül 2% nane kullanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Hic bir seye benzemiyor abi bekleyecegin gibi. Sirf duman ve noktin hit.

içilebilir bir şeyse ben düşünüyorum şahsen. hem zararı biraz daha azaltmış olalım. benim anladığım sağlıkla endişelerin önemli kısmı aroma kaynaklı. bakarsın cazibesini azaltınca nikotinden de kurtulurum arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...