Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Askerlik arkadaşım ölmüş. Geçen haftaki şehitlerden...

Uzun dönemdi. Askerden sonra tezkereyi bırakıp orduda devam etmişti uzman olarak. Çok da temiz çocuktu. Askerden beri yıllardır bir merhabamız kalmadı, zaten o dönemi komple silmek için direkt uzaklaştırdım kendimi. Ama yine yutkunamıyor, boğazına takılıyor insanın.
Sosyal ağlarda paylaş

başın sağolsun...

bende tam asker arkadaşımla ilgili bir haber gördüm onu yazmak için girmiştim.

haberde yeşil tişörtlü olan...
http://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/adana-haberleri/2-kisiyi-oldurdugu-iddia-edilen-conolar-adliyey_280906/

yanlışlıkla 2 kere üst üste 02-04 nöbet yazdım diye dövmeye geliyodu beni. sonra 1-2 kerede 4-6 yazdım üst üste gene yanlışlıkla. bide artisllik yapıyodum adama tehtid ederken ciddiymiş sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

bi yapılcaklar listesi hazırliyim ki günün sonunda AAaaaAAa diye kalmiyim dedim. ne çok yapılcak şey varmış be günlük. ben bunların birazını yapsam da yeter bence. iyisi mi bi daha liste hazırlamıyim, yoksa hepsini yapmam gerekiyomuş gibi bi tribe girerim diye korktum

gerçi bi yandan da yapmam gerekiyo sdf
Sosyal ağlarda paylaş

berbat gecen bi seneden sonra hayatimi duzene sokmak icin anasinin orekesinde calismaya geldim.

gulag gibi calisiyorum (yalan aslinda, sadece saatleri kotu ya) 05.20de kalkip, dus kahvalti vs. 6.20de servis.. 12saat calisma...

3ay icinde adam olurum sanirim :/

sadece sunu ogrendim ki sabah insani degilim ben. cok net
Sosyal ağlarda paylaş

O cumlede yanlis olan "26 yasinda ogrenci" degil, "26 yasinda evli barkli ev gecindirmesi gereken adam" yanilgisi.

Uzulecek bisey yok. Erken evlenmissin, gereksiz sorumluluk almissin. Esin de sen de hayatinizi yasayin, 30 yasindan sonra dusunursunuz ya bi ev alaydik iyiydi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...