Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Hepiniz çok haklısınız Esh dediğini daha dün düşündüm hatta gariptir birebir aynı cümleyi kırmuştum kafamda hehe.

Spor yapıyorum, bu durumların en büyük ilacı sanırım spor. Kendimi o kadar yoruyorum ki düşünecek vaktim olmuyor :)

Gitme dediğim markanın centreal team'ine girmeye kasmak aslında. EMEA ekibi UK'de. Çok düşük ihtimal ama umut fakirin ekmeği.
Kendime dönücem, eksik olduğum o kadar çok şey var ki. Hayatım boyunca bekar kalmadım galiba, 16-17 yaşımdan beri hatta. Çok kısa ilişki araları var klasik dağıtmalar onla bunla yatmalar ne varsa ver içelimler. Hepiniz geçmişsinizdir bu süreçten. Aradığım o da değil.

Yalnızlığı öğrenip kendimle ilgilenicem, hayatımda hep biriyle yaşadım. Bunu kırmak bana iyi gelecek.
Doğru yoldayım gibi geliyor, Aile yanında bir süre kalıp ev masrafından kurtulup para biriktirdikten sonra her şey yokuna girecek bence.

Çok saolun bu arada, benim için şu süreçte şunları duymak ( daha doğrusu okumak) ne kadar önemli bilemezsiniz :)

Tekrar yazıcam buralara kendim için gerçekten günlük tutmuş oluyorum hem de sizden dolaylı destek geliyor :)

Sosyal medya'da yapıyordum bunu eskiden ama çok yanlış birşeymiş. Sakın açmayın içinizi oralara. İşim SM ve digital olmasa tüm hesaplarımı silerdim şuan :)

Hadi, tekrar görüşürüz günlük!
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sevgili günlük

dün sol ayak başparmağımın tırnağı çekildi, bugün yeni bilgisayarım geldi. evde topallaya topallaya kurdum, biraz da ayağımı uzatarak oturdum denedim iyi mi güzel mi diye fakat yattım sonra gene acıdan kalkamıyom bi daha.

fak

11 gün geçti hala yirmi saniye ayakta duramıyorum, bu neymiş arkadaş böyle
allahtan yeni bilgisayar güzel oyaladı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabah sabah geldim işyerine
pazartesi sendromu yok çünkü ayda 1 pazar tatil veriyorlar game of thrones başlamazsa bugünün pazartesi bile olması farketmiyo izliyim dedim izleyemedim torrent bloklu :( sonra başka ne var diye baktım fate/apocr başlığına ep4 commenti atılmış onuda bulamadım stream olarak öf evren çalış diye mesaj yolluyo sanırım bi yandan yapacak bişide yok bari faggottery capleyip love life izliim.
Sosyal ağlarda paylaş

Creus said:

Bundan önceki sevgilim (7yıl birlikteydik) beni çok severdi, çok sevilmek acaip bir duygu. Götünüzü kaldırıyor, yeteri kadar karşılık veremiyorsunuz hiç bir zaman çünkü karşındaki kendi içinde çok büyük şeyler yaşadığını düşünüyor... Bitti o ilişki kerizliğimden, pişman değilim bitmesi lazımdı. Birlikte büyüdük, sonra da o küçük halimiz değildik artık.

Sonra kendime söz verdim ben, artık çaba sarf edicem, ilgilenicem ve gerçekten çok seviyorsam bir ilişki yaşayacağım diye. Öyle de yaptım, evlenmek istediğim kadını buldum. çok sevdim, bu sefer de roller değişti. Fazla sevgim aşık usandırdı :)

Fazla duygusal erkek bu meta'da iş yapmıyor arkadaşlar :)
Bu süreçte kendimi nasıl da yanlızlaştırmışım bilemezsiniz.

Ya boyle duygusallik alfalik muhabbetine girmeyin. Kendin demissin kiz cok sevince olmamis. Sen cok sevince gene olmamis. Fazla duygusal kadin da erkek de is yapmiyor belli ki. Erkeklikle alfalikla bunun bir alakasi yok genel olarak kendini kaybetmemek lazim anlasilan yoksa insan dogasi karsidakinin ego tavan yapiyor. Keske herkes icinden geldigi gibi davransa ama olmuyor gibi oyle de. Yalniz kalmis olmak apayri bir dram olmus tabi.

Iyi haber, geciyor ama. Kendine odaklanmak en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

niye bu kadar kafayı takıyorsun abi sen ilişkilre.

üç mesajından biri buraya bağlanıyor noldu bu kadar travma geçirecek. herkes yedi kazık. mis gibi atletik delikanlısın bir de, jelibonbelly ben bile daha az takıyorum.

yok abi ne takıcam, sadece o kadar seviniyorum ki bir hata yapıp evlenmediğime filan. nasıl kurtulmuşum ulan diye sevindiğim çok oluyor :D

dana22 said:

baglanma sorunu var..

escinsel..

sorumluluklarindan kaciyor..

cevrede de olumlu oykunecegi ciftler yok..

arabeske baglamaktan korkuyor..

sen sec..

baglanma - yok
escinsel - yok (bu numanla ne zaman takılsam gayler peşimizden ayrılmıyor ama )
sorumlulukdan kaçma - var denebilir
olumlu çiftler - bilemedim bunu
arabeske baglamak - aynen
Sosyal ağlarda paylaş

2 senedir pazar günleri hariç kaliteli uyuyamıyorum. sağ bina, sol bina, karşı bina, karşı sol ve karşı sağ çapraz binalar kentsel dönüşümde. artık baş ağrılarıyla uyanmaktan psikolojim bozuldu.

gece 4'te demirleri atarlar hayvan gibi. sabah 7'de başlıyorlar zaten çalışmaya. sıçtılar ağzımıza yemin ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimde karşımıza hayvan gibi avm+bina yığını veya sadece bina yığını yapılacak. Elemanlar tek tek topluyorlar eskileri. O grayderleri çay içerek büyük bir keyifle izleyeceğim. Sabırsızlanıyorum. Fakat gecenin 4 ünde başlamaları çok kötü olur. Gerçi burası Bursa 7-8 den önce zannetmiyorum kıçlarını kaldırabileceklerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...