Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Günlük,
Param Yok diye çok yakın arkadaşımın düğününe mersin e gidemedim.
Borç harç giderdim ama istemedim. Üstüne üstlük çocuk beni nikah şahidi göstermiş. İçim yanıyor resmen. G.t bir insanın tam karşılığı mıyım acaba?
Beleşe tatil yaptım, tatilden eve geldim babamın yine tonla borçlarının derdine düştük.
Bayramdan sonra işe başlayacağım tek güzel şey şimdilik bu.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bugün aile meclisini kurduk. Damat bir kez daha nefret etti nasıl aile düştüğünden ablamla benim için babam tarafından yazılıp yönetilen filmin 2'sini izlemek düştü. Diğerinde 18'dim, şimdi 32 diğerinde acıtırken umudum vardı şimdi acıttığında pişmanlığım var.
bir babanın ailesine yaptıklarını aklım almıyor.
babasız olmak savaşta komutansız olmak gibidir demişler de.. ulan biz komutansızlığa da razıyız, resmen düşmanımız.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, maalesef düzelmiyor, düzelmez de.
benim adıma bir sürü borç yaptı babam. bende para yok, ablamlar ödemek zorunda.
bu borcu yaparken 100lerce kez uyardık tablolar yaptık, uyardık ama takip edemedik çünkü herkes kendi işinde.
aklım almıyor bir insan 65 yaşında her 10yılda bir iflas ediyor. 5k geliri var neden yapar? niye çalışmak için didinir hayat bu kadar değersiz olmamalı ya. para için aile,hayat harcanmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

günlük, bugün aile meclisini kurduk. Damat bir kez daha nefret etti nasıl aile düştüğünden ablamla benim için babam tarafından yazılıp yönetilen filmin 2'sini izlemek düştü. Diğerinde 18'dim, şimdi 32 diğerinde acıtırken umudum vardı şimdi acıttığında pişmanlığım var.
bir babanın ailesine yaptıklarını aklım almıyor.
babasız olmak savaşta komutansız olmak gibidir demişler de.. ulan biz komutansızlığa da razıyız, resmen düşmanımız.

bLackcha0s said:

evet, maalesef düzelmiyor, düzelmez de.
benim adıma bir sürü borç yaptı babam. bende para yok, ablamlar ödemek zorunda.
bu borcu yaparken 100lerce kez uyardık tablolar yaptık, uyardık ama takip edemedik çünkü herkes kendi işinde.
aklım almıyor bir insan 65 yaşında her 10yılda bir iflas ediyor. 5k geliri var neden yapar? niye çalışmak için didinir hayat bu kadar değersiz olmamalı ya. para için aile,hayat harcanmamalı.

çalışmak için didinme farklı bi olay ama. çalışma hayatında işkolikse meşgale bulamayınca çıldırıyor bazı insanlar o yaşta bile. hobi falan yetmiyor, ciddi ciddi bi işe kafa yormayı aranıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

iflas etti 4 trilyon para kaybetti.
hapse girdi 2 yıl yattı
çıktı, meşgale olsun evde oturamaz diye dükkan açtık. Ticaret yasağı olduğundan 5 sayfa vekalet verdim 100k limitli kredi kartı verdik (bankalar sağolsun kobiye direkt dayıyorlar) 1 dükkan 2-3-4 oldu hepsinde zarar
geldiğimiz nokta 300bin tl kayıp...

kendince stratejiler yapmaya çalışıyor olmuyor, anlamıyor. borçları taksitlendirmek istiyor. kendini anlatabilen bir adam değil zaten ancak gizledikçe olmuyor
bazen gerçekten kötülüğümüzü istiyor diyorum alanen dolandırıyor
bazen adam kendini mi anlatamıyor diyorum
manyak oldum. eşin olsa dostun olsa bas tekmeyi gitsin. bu başka...
Sosyal ağlarda paylaş

Pati, şu saatte makale okurken sinirlerim gerildi.

İnsan hakları üzerine okuma yapıyordum. İlkin basit ve yüzeysel bir okuma yaptığım için seçici değildim. "KLONLAMA VE KÖK HÜCRE ÇALIŞMALARI KARŞISINDA İNSAN ONURUNUN KORUNMASI HAKKI" başlıklı makaleyi bir miktar okudum. Amerikada polemiği geçen "cenin hakları" konusuna değinince ve üslubu taraflı olunca tamam dedim. islamcı olabilir bu herif bakayım da ona göre devam edeyim. googleladım hemen yazarı ve herif eski "Melikşah Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi" çıktı. Melikşah üniversitesi de fetöden kapatılmış. Neden büyük dedesi alman asilzadesi olan bir akademisyenin makalesine denk gelip de "Wunderbar" ünleminde bulunup hükmettikleri toprakların tarımsal ürünlerini mutlulukla araştırmadım. ahhhhhhhhhhhh

http://www.e-akademi.org/makaleler/cgul-1.htm#_ftn1
http://www.milliyet.com.tr/feto-den-khk-ile-kapatilan-meliksah-kayseri-yerelhaber-2080481/
https://images.weserv.nl/?t=636390426000000000&w=168&url=aves.erciyes.edu.tr%2fImageOfByte.aspx%3fResim%3d5%26Sorgu%3d4259
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...