Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

zipzip said:

k1nJo said:

akıcı ingilizce konuşabiliyosan ingilizce devam et bence. bizim millet iğrenç. o bahsettiğin %90'lık kesim yüzünden biz oyunlarda türk görünce kaçıyoruz sen de direk onlara stream yapıyosun. düşünmesi bile korkunçlu.

Yeni kanal açtım zaten ingilizce için de çok patates abi. Pratik yok. Arada açıyorum orada, dışarıdan geliyor insanlar ama takip yok mesela. Başladığım cümleyi bitiremiyorum bazen. Ama işte hep pratiksizlikten

havalimanında iranlıya, pakiye, (en kötüsü) libyalıya "go this do that" diye laf anlatmaktan ingilizcem köreldi resmen. patatesle oynayınca körelen competitive oyun yetenekleri gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Yeni kanal açtım zaten ingilizce için de çok patates abi. Pratik yok. Arada açıyorum orada, dışarıdan geliyor insanlar ama takip yok mesela. Başladığım cümleyi bitiremiyorum bazen. Ama işte hep pratiksizlikten

yaparsın abi pratik nolcak
ben bakmıştım senin videolara gayet eğlenceliydi sempatikti falan, işin o kısmı cebinde zaten. ingilizceyi de yardırdın mıydı okeydir.

wow'da yabancılarla raid falan yap eauh
Sosyal ağlarda paylaş

koskoca aktiftablet bir masa çaprazımda oturuyor. ekranını görüyor muyum diye göz ucuyla kontrol edip bir şeylere bakıyor. bana ne senin ekranından birader fırsatını bulsam ben 2x goygoy yapıcam sdfs. çok da seçemiyorum ekranı zaten.

beşiktaşlı duruşu dediğin adam açar 24" ekrandan forumlar, öyle 12" ekranda kaçak güreşmez ayrıca...
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Sevgili günlük 31 yaşındayım ve K-pop dinliyorum. Twice kızları çok güzel.

aa ben bi super junior mr simple dinlemistim..

bence bizim de ole yapmamiz lazim..15 20 doldur gruba hepsini de farkli giydir gerekirse kitch takilsinlar..2 3 ole grup yaptiktan sonra zincir magaza ac..a grubunun giysileri geldi diye..ayda 1 klip cikar heryerde yayinlansin..esas parayi trikodan aksesuardan vuralim..
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

koskoca aktiftablet bir masa çaprazımda oturuyor. ekranını görüyor muyum diye göz ucuyla kontrol edip bir şeylere bakıyor. bana ne senin ekranından birader fırsatını bulsam ben 2x goygoy yapıcam sdfs. çok da seçemiyorum ekranı zaten.

beşiktaşlı duruşu dediğin adam açar 24" ekrandan forumlar, öyle 12" ekranda kaçak güreşmez ayrıca...

zaaa, ben mi çalışiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...