Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bendeki Anormallik

freedon_nadd

Öne çıkan mesajlar

freedon kardeşim senin sorun galiba senle ilgili olmayan şeyleri üzerine alınman.

şimdi kız senin dikkatini çekmiş sadece. sonra konuşunca uyuz oldum bozuk attım diyosun. bu genelde olan bişeydir hoşlandığın biriyle aranda sürtüşme olabilir başta. ki uyuz oldum diyosun sevmek felan değil bu. aranızdaki zıtlaşmayı takıntı yapmışsın sadece.

erkek arkadaşıyla sınıfa gelmesinide sana nispet yapıyolarmış gibi algılamışsın. ama kızın en ufak bir haberi bile yok bence senin böyle şeyler düşündüğünden. yani farkında bile değildir senin buraya yazdığın şeylerin olduğundan. kendine bence sor bu kıza karşı hissettiğim sevgimi yoksa ilgisini çekemediğim için sinirmi yapıyorum diye. erkek arkadaşıyla gezmeside sana nispet yapmak için değildir emin ol. bilseler senin bu duruma sinir olduğunu yanında daha dikkatli davranırlardı heralde. en azından düşündüğün gibi üzerine gelmezler yani, farkında değiller senin iç dünyanda bütün bunları yaşadığının.
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi ciddi derdini silkiyim.koca koca adamların açtığı konulara bak ya.
yakında 15 lik ergenler gibi bakarmısınız benimki 9cm normal mi diye konularda açılır.

böyle tiplere tavsiyem fazla değil bir saat herhangi bir hastanenin onkoloji servisine uğramaları.

edit:pardon resimler netden miş nasıl sinirlendiysem artık göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

freedon_nadd said:

doktora gidemedim ama marfan sendromu olduğuma şüphem kalmadı bütün tatil başıma gelenleri düşündüm aslında daha kötüsüde olmuştu tatile çıkmadan ama yazmadım

s

tam dönemin son dersi bu kız gelmedi bende başka birşey düşünemiyorum son saate geldik ders başladı ben arkada oturuyorum sonra 15 20 dk geçti arka kapı açıldı biri geldi ben bakmadan anladım bunlar geldi başka kimse yok gelebilecek çünkü sonra bok var gibi tam arkama oturdular ben hala bakmıyorum elimi kafama koydum bır tıkırtı falan oldu (sıraya oturduğun yer dönmeli onu indirince ses çıkıyor) kilitlendim sıcak bastı yüzüm kızardı bakmadım sonra sevgilisyle konuşmaya muhabbet etmeye başladı yoklama kağıdı geldi attım döndüm tam bakamadan verdim kağıdı sahte ahlakını siktimi salak benim sıraya kalem koymuş ben köpek miyim amk tepki vermezsem duymucam bunları elimi koydum yine yüzüme yumruğumu sıktım nerdeyse kavga çıkarıcaktım neyse ders bittide rezalet çıkarmadan hemen fırladım sınıftan çıktım sonra eve gidince ağladım böyle bir şerefsizlik olabilir mi ben görünce bile içim parçalanıyor bide muhabbetlerini dinlemek zorunda kaldım 20 dakka konuşmasalar olmaz ama ne olucak tabi nasıl olsa bidaha beni görmücekler ortaokulda bizim mahallede bir çocuk vardı adam okula tabanca getirmiştide biz söylemeyiz diye göstermişti onu bulup ya da bulamazsamda darknetten silah alıp bunları final günü gebertmek vardı ya işte allah var mı yok mu emin değilim tam olmadığını düşünsem büyük ihtimal öldürürdüm bunları tamda final günü final bitince en son çıkmıştım dışarda bahçeden aşağı inen merdiven var oraya gidiyorum herkes merdivenden iniyor kalabalıktan bunlar çıktı heralde bindikleri motoru nereye parkettiklerini karıştırmışlar geri çıkıyorlar aramda 15-20 metre falan var ama gördü beni heralde sevgilisinden 3 5 metre ilerde arkasına bakmadan sağa dönüp arkadaki otoparka doğru gittiler son görüşümde öyle oldu

tatilde kafayı yicektim yolda gidiyorum kızıl saçlı kızlara denk geliyorum (o da öyleydi gerçi boyada olabilir böyle bir moda mı var bu aralar ?) istanbul gelirken motorlu tipler yoldan geçiyor (hatta şimdi derse gidip gelirken 3 4 kere sevgilisyle gezen motorlu tip gördüm) bu kadarda tesadüf mü olur deli miyim diye yolda geçen bir herifede sordum sonra renk körüyümde ondan sordum dedim düşündükçe 2 3 haftada dahada kötü oldum bacağım baldırım diz kapağım bileğim bide kaburgamın altı ağrımaya başladı sonra geçti ekşide yazdığına göre moralin kötü olunca hastalık ilerliyormuş vucudun eklem yerlerinde çok etkili olabiliyormus uyuyunca geçebiliyormuş sabah uyanınca olmuyordu sahiden sonra düşündükçe oluyordu şimdi okul yine başladı bugun bacağım fena ağrıdı okulu bırakmayı düşünüyorum zaten 30 35 yaşına gelince ölürüm heralde kalan zamanımda kendimi eve kapatıcam insanlar acayip bakınca ya da değişik davranınca kaldıramıyorum okulu bırakınca askerlik için rapor alınıyor di mi ? bide babamlara ne dicem bilmiyorum dün telefonla aradım para istedimde beni kandırmaya çalışıyor parayı ne yapıcan kız arkadaşın mı var diye (bizim okulda hazırlıkta bir hoca var arkadaşının arkadaşı heralde o aramış ordan biliyor)

Marmara psikiyatri nevrozlarda cerrahpaşadan da çapadan da daha iyi diye biliyorum. İstanbul üniversitesi daha çok psikozlara bakıyo. Bence marmara psikiyatriye randevu al git. Şu mesajının üstüne başka diyebilecek bişeyim yok
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

abi hesap makinasi tier fotoların direk işid terk gibi gösteriyor seni. kaliteli bişiler kullan.

niye polise falan mı gidicen ? merak etme tek mutlu olma şansım öbür dünya kaldı ondanda olacak kadar salak değilim şu dünyanında gerçekliğinden şüpheliyim ya bazı normal dediğimiz tipler oluyor çok mantıksız amacı olmayan şeyler yapıyor yalanlar sallıyorlar sanki herifler insan değilde npc bunlar normal oluyorda ben niye böyleyim
Sosyal ağlarda paylaş

bugün iette de gidiyorum önümde biz kız ayakta yolculuk ediyordu şöför bir firen bi gaz kız kucağıma düştü pardon filan dedi geçti arkaya sonra başka bi kız geldi oda aynı yerde durdu şöför yine bi dur bi kalk yaptı bu kızda düştü bu oturmadı ama bu seferki eliyle ezdi filan...

Bende bişimi var acaba seçilmiş gibi bana denk geliyorlar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Mal said:

erkek arkadaşıyla sınıfa gelmesinide sana nispet yapıyolarmış gibi algılamışsın. ama kızın en ufak bir haberi bile yok bence senin böyle şeyler düşündüğünden. yani farkında bile değildir senin buraya yazdığın şeylerin olduğundan. kendine bence sor bu kıza karşı hissettiğim sevgimi yoksa ilgisini çekemediğim için sinirmi yapıyorum diye. erkek arkadaşıyla gezmeside sana nispet yapmak için değildir emin ol. bilseler senin bu duruma sinir olduğunu yanında daha dikkatli davranırlardı heralde. en azından düşündüğün gibi üzerine gelmezler yani, farkında değiller senin iç dünyanda bütün bunları yaşadığının.

iç dünyamın farkına varsalar bırak insan yerine koymamayı 100 metre yakınıma yaklaşmıcak kadar dikkate alırlardı heralde söyledim ya benimle konuşmamak için getiriyor diye aptal yerine koyucaksanız mesaj atmayın bunun erkek arkadaşını görünce bende bir anormallik olduğunu anladım aslında herife dalsam dövsem yarısı boşa gider döverek bile öldürebilirim şimdi hatırlıyorumda 14 yaşındayken falan sınıfta bir iti dövmüştümde herkes acayip acayip bakmıştı bende burnunu kanattım diye bakıyorlar sanmıştım benim gibi acayip vucutlunun adam dövebilmesine şaşırdıklarından bakmış olmalılar geçen hafta çarşamba atladım otobüse geldim eve akşam soğuk bir irkilti oldu ölücem sandım kaburgamın altı ve yemek borusunu oralar doktora gittim film falan çektiler şimdi kan testi belli olucak bu hafta ama doktor aort falan öyle olmaz diyor ondan önce aile hekimine gittim soğuk almışın falan dedi boğazda biraz bişey var dedi ama boğazımda birşey yok annemler mi konuştuda söylemiyorlar nette yazdığına göre ultrasonla aort damarına bakılıyormuş kendi başıma gitsem başka kardiyoloğa kaç para böyle doktora baktırmak ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...