Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bendeki Anormallik

freedon_nadd

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

ameliyatlık bir durum yok. bu seni neden rahatsız ediyor. hiç kız arkadaşın olmadımı? ameliyata parayı gözden çıkarıyorsan o paraya hatunda ayarlayabilirsin. nice tipsizin yanında bir VS meleği gibi hatun olabiliyor.
Sen beni dinle önce bir berbere git derdini anlat o da derdini s. diye döve döve düzeltebilir.

beni ne rahatsız ediyor anlatim mi ?

sevdiğim kız bile beni insan yerine koymadı bu kız geçen sene dersten kalmış (aslında benimle aynı yaşta ama ben geç başladım) ordan tanıştım konuştum ama sonra uyuz olup bozuk attım ondan sonrada benimle konuşmadı zaten 2 3 hafta sonra okul bitti derste durmuyordu hocaya bir yalan atıp ilk dersten sonra gidiyordu sonra okul bitti bu sene başladı bu dönemkindende kalmış benim ona baktığımı farketti yanımdan geçerken özellikle bana bakmayıp başka yerlere bakıyordu sonra birgün derse sevgilisiyle geldi bende o gün çok kötü oldum sonraki hafta kıza dersten çıkarken birşey konuşabilir miyiz ? dedim (bu arada yanına gelincede konuşmamak için dersle ilgili birşey sordu) sonra rahatsız ettiysem korkuttuysam senden özür dilerim dedim niye dedi çünkü senden hoşlandığımı anladın bak sevgilin olduğunu biliyorum birşey yapıcak halim yok dedim sonra yok nerden çıkarıyorsun hatırlamadım hatırlatırsan çok utandım falan dedi ve beni böyle aptal yerine koydu nerden çıkardığımı tabi ki iyi biliyor bende öyle demesine çok üzülüp karşısında aptala döndüm saçmalamaya başladım çok guruluyum faln dedim sonra bana bakmadan yürümeye devam etti kantinin kapısına geldik görüşürüz dedi gitti sonra yine konuşucaktım ama ondan sonra birdaha sevgilisi olmadan gelmedi zaten beni sevmediğini biliyordum hiç olmazsa o da benden özür dileyebilirdi ama hayır hiçbirşeyi kabuletmedi ve benden kaçtı kimse sevdiğini başkasıyla görmemeli ama benim gibi bir ucubenin ne histettiği kimin umrunda benimle konuşmasın yeter anlaşılan o ki en baştada beni üzmeyeceğinden konuşmuş ben bozuk atıncada istediği oldu benden kurtuldu geçen senede sevgilisiyle biryerlere gitmek için dersten çıkıyordu ondan kalmış dersten heralde (hocada biliyorda ondan izin veriyordu buna anlaşılan yoksa yoklama alıyor saat saat) en acısıda kendimi ameliyatla düzeltebilsem bile 2 senedir sevgili olduklarına göre bu sene okulu bitiridikten sonrada evlenirler artık

ama düzeltemicem di mi ? yahooanswersta adamın biri vücut geliştiriciymiş çok birşey yok ama kas yaparsan kafa vücut oranın dengelenir dedi
Sosyal ağlarda paylaş

freedon_nadd said:

Arkadaşlar bende bir anormallik olduğunu düşünüyorum ya yüzümde ya kafa şeklimde niye derseniz normal insan muamelesi görmüyorum 23 yaşına geldim ama çocuk muamelesi görüyorum gibi bazen marfan ya da down sendromlu olduğumu düşünüyorum. Alnım kafam sizce çok mu büyük ? kaşların olduğu yer fazla ilerde gibi sanki ?

resmim

http://i65.tinypic.com/2ds3gqg.png
http://i63.tinypic.com/eq182h.png

Bu normal diyorsanız yüzümde birşey var demektir

Nette bulduğum ideal yüz ölçüleri
Saç dibinden, çeneye kadar 18 cm.
Alından, iki göz ortasına kalan kısım 6 cm.
İki göz ortasından dudağa kadar 6 cm.
Dudaktan çeneye kadar 6 cm.

Bendeyse

Alından, iki göz ortasına kalan kısım 7 cm.
İki göz ortasından dudağa kadar 7 cm.
Dudaktan çeneye kadar 6 cm.
Saç dibinden, çeneye kadar 20 cm

Bunlar normal mi ?

her şey normal,kulaklığı takış şeklin biçimsiz.sokağa da bu şekilde çıkıyorsan millet "bu ne lan" diyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
doktora gidemedim ama marfan sendromu olduğuma şüphem kalmadı bütün tatil başıma gelenleri düşündüm aslında daha kötüsüde olmuştu tatile çıkmadan ama yazmadım

s

tam dönemin son dersi bu kız gelmedi bende başka birşey düşünemiyorum son saate geldik ders başladı ben arkada oturuyorum sonra 15 20 dk geçti arka kapı açıldı biri geldi ben bakmadan anladım bunlar geldi başka kimse yok gelebilecek çünkü sonra bok var gibi tam arkama oturdular ben hala bakmıyorum elimi kafama koydum bır tıkırtı falan oldu (sıraya oturduğun yer dönmeli onu indirince ses çıkıyor) kilitlendim sıcak bastı yüzüm kızardı bakmadım sonra sevgilisyle konuşmaya muhabbet etmeye başladı yoklama kağıdı geldi attım döndüm tam bakamadan verdim kağıdı sahte ahlakını siktimi salak benim sıraya kalem koymuş ben köpek miyim amk tepki vermezsem duymucam bunları elimi koydum yine yüzüme yumruğumu sıktım nerdeyse kavga çıkarıcaktım neyse ders bittide rezalet çıkarmadan hemen fırladım sınıftan çıktım sonra eve gidince ağladım böyle bir şerefsizlik olabilir mi ben görünce bile içim parçalanıyor bide muhabbetlerini dinlemek zorunda kaldım 20 dakka konuşmasalar olmaz ama ne olucak tabi nasıl olsa bidaha beni görmücekler ortaokulda bizim mahallede bir çocuk vardı adam okula tabanca getirmiştide biz söylemeyiz diye göstermişti onu bulup ya da bulamazsamda darknetten silah alıp bunları final günü gebertmek vardı ya işte allah var mı yok mu emin değilim tam olmadığını düşünsem büyük ihtimal öldürürdüm bunları tamda final günü final bitince en son çıkmıştım dışarda bahçeden aşağı inen merdiven var oraya gidiyorum herkes merdivenden iniyor kalabalıktan bunlar çıktı heralde bindikleri motoru nereye parkettiklerini karıştırmışlar geri çıkıyorlar aramda 15-20 metre falan var ama gördü beni heralde sevgilisinden 3 5 metre ilerde arkasına bakmadan sağa dönüp arkadaki otoparka doğru gittiler son görüşümde öyle oldu

tatilde kafayı yicektim yolda gidiyorum kızıl saçlı kızlara denk geliyorum (o da öyleydi gerçi boyada olabilir böyle bir moda mı var bu aralar ?) istanbul gelirken motorlu tipler yoldan geçiyor (hatta şimdi derse gidip gelirken 3 4 kere sevgilisyle gezen motorlu tip gördüm) bu kadarda tesadüf mü olur deli miyim diye yolda geçen bir herifede sordum sonra renk körüyümde ondan sordum dedim düşündükçe 2 3 haftada dahada kötü oldum bacağım baldırım diz kapağım bileğim bide kaburgamın altı ağrımaya başladı sonra geçti ekşide yazdığına göre moralin kötü olunca hastalık ilerliyormuş vucudun eklem yerlerinde çok etkili olabiliyormus uyuyunca geçebiliyormuş sabah uyanınca olmuyordu sahiden sonra düşündükçe oluyordu şimdi okul yine başladı bugun bacağım fena ağrıdı okulu bırakmayı düşünüyorum zaten 30 35 yaşına gelince ölürüm heralde kalan zamanımda kendimi eve kapatıcam insanlar acayip bakınca ya da değişik davranınca kaldıramıyorum okulu bırakınca askerlik için rapor alınıyor di mi ? bide babamlara ne dicem bilmiyorum dün telefonla aradım para istedimde beni kandırmaya çalışıyor parayı ne yapıcan kız arkadaşın mı var diye (bizim okulda hazırlıkta bir hoca var arkadaşının arkadaşı heralde o aramış ordan biliyor)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...