Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

yalnız bişi dicem, geçen aracımı satarken noterde yanımda 2 kadın vardı, noterde çalışan kadın bir kağıda eliyle tebliğ ediyorum mu ne yazması gerektiği konusunda ısrar etti 2 kadın bir olup yazamadılar yazıyı arada baktım EBTA falan yazdılar zar zor olmaz abla olmaz yazmak zorundasınız diye diye yolladı kadınları çalışan kız. yolda görseniz de okumuş sanırsınız abi işte bu onun biraz düzgünü, düşüncelerini (sıçmıklarını) ifade edebiliyor iyi kötü
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Bu hozan axin ermeni pi.inin .mına k.yacagım bunun resmini paylaşın teföris boru buandası yapıyor diye resmini paylaşalım ve savcılar polisimiz bunu bulsunlar hepimiz paylaşrsak bu .pnenin fotoraflarını bu .içi girdigi delikde bulurlar haydi paylaşım başlasın bu iti resimlerini

PROPAGANDA -> PROPAĞANDA -> BROBAĞANDA -> BORUBUĞANDA -> BORU BUANDA

AHAHHAHAHAHHAH
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Yazan : Göksu Gökşen |Tarih : 21.01.2010
Ben onun Kiyabını Okudum Bihter İntar Ediyor Sinirden Adnan vs Bakbazer Evleniyor Nihal Vs Behlüh Evleniyor Sonra Mutlu Son Bu arda Kötü Hilmi Yeniyorlar Adnan Gil

Bu vardı ya foruma koymuştu biri Aşk-ı Memnu izlerken youtube'da, niye izliyorsa sdfsdf

Şöyle bir şey yazmak için maymun zekasından bir tık üstte olmak yetiyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...