Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

biraz araştırdım ve videoları izledim.kadın baya ortalık malı olmuş, iş yerinde filan sevişmediği kalmamış.bu adamda kadına aşık saf, muhtemelen hiçbirşey yaşamamış kadınla.telefon konuşmalarında buluşmak için konuşuyorlar.adam film kaplı araba ayarlayacam diyor, ıssız yerlere gideceklermiş.kadın evli tabi bu arada.kadın için banka hesabı açmış 20bin tl yatırmış, sürekli hediyeler filan alıyormuş.aşkından ağlıyor filan telefonda.kadında evli arabalarda takılıyor ama adama sürekli anneni ziyarete gidelim filan diyor.nasıl çarpık bir ilişki yaşıyorlar bilemedim.

iş yerindeki arkadaşları adamı uyarmış sen manyak mısın, bu kadının birlikte olmadığı kalmadı filan diye.ama adam senin elini tutmama bile izin vermiyorsun, öyle biri olsan böyle namuslu davranmazdın filan diye, inanmıyor söylenenlere.arabada dudağından bir kez öpmek için izin filan istiyor.

olay mahkemelik olmuş zaten 2009'da, baya cezalar yemiş kadının kocası filan.blogun bağlı olduğu mailin şifresini unuttukları için kapatamamışlar.en son blog şirketi kapatmış başvuru üzerine ama geçen sene geri açmışlar ihlal eden bir davranış yok diye.
Sosyal ağlarda paylaş

bir video daha izledim, kız telefon numarasını vermemiş buna, istediği zaman özelden arıyormuş.evleneceğini filan söylememiş hiç, adam öğrenmiş iş yerinden balayı için izin aldığını.balayı dönüşü arayınca soruyor adam, gerdek gecesi olay çıkmadı mı bakire olmadığın için filan diye.kız biraz azarlayınca başlıyor hemen seni seviyorum, adına hesap açtım, ihtiyacın var mı filan diye.üzücü bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...