Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol yönteminiz?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

hacı zaten ortamın genel derdi bu, direk infaz. dana22,drall'ı bilgili görünce bilmediğim bi etkisi var mı işemenin(ıkınma) diye sormaya çalıştım gerçi suç biraz bende, ifade edemedim kendimi.

yoksa aşk doktorluğu yapsam mı diye düşünmüyor değilim bazı bazı, yaşadığım tecrübeleri genç arkadaşlara aktarma açısından sadfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

Black-ice said:

üni'de bir arkadaşımın başına geldi ayrıca. iki seans seviştiklerini ve kesinlikle içeri boşalmadığını söylemişti ama hamile kalmıştı kız. başa gelme şansı çok az ama olayın sonucu büyük. dikkat etmek lazım.

hep bi arkadaşın başına gelir bunlar nedense di mi çok ilginç haha. benimde bir arkadaşın başına gelmişti loolll

ezberci bir liseli misin bombilo?

iktidarsızlık problemi değil ki bu bir arkadaşın başına geldi diye anlatayım?

senin dediğin gibi yapacak olsam tam tersine kendi üstüme alır alt metinde penisimin mükemmel bir şekilde çalıştığını sunarak seks yaptığımı belirtip paticik forumlarında şanımı yürütürdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

vajinal orgazm diye birşey var mı doktor bey?klitoral orgazmla aynı şey mi yoksa?

abi orgazm kelimesi goreceli ..kadinlar icin konusmak gerekirse hemen herseyden etkilenebiliyorlar..

halk arasinda islanma dedikleri vaginadaki seroz bezlerin salgisi ile bolgenin kurulugunun giderilmesi..bu mekanik uyari ile de mumkun..

orgazm ise degisik frekansli vaginal kasilmalar ile giden duygu yogunlugu tatmin ve rahatlama hissi bol bol endorfin salinimi..kisiden kisiye degismekle olay aninda yogun sivi akisi squirt dedikleri vs goruleni de var gorulmeyeni de..yani illa erkekler gibi birseylerin fiskirmasini beklemeyin..

orgazmi neyin tetikleyecegini ise kisiler belirliyor tamamen kisiden kisiye degisen birsey..insanin kendini tanimasi ile alakali..malum bizde cinsellik her iki cins icin bastirilmis kadinlar icin total tabu oldugu icin kadinlarimiz o yuzden cok cok cok daha sanssiz..daha once de yazdigimiz gibi cogu insan daha kendi bedeni hakkinda cogu seyi bilmiyor..toplum buna musaade etmiyor ne yazikki..boylece 25 30 yasinda cinselligi tabu olarak gorup gorev olarak yerine getiren kadinlarla karsilasiyorsunuz..orgazm icin ise nelerden zevk aldigini vucudunun neresinin ne tepki verdigini bilen insanlar dogal olarak daha basarili..

yani klitoral orgazm da var vaginal orgazm da var..ikisinden de tatmin olan var..elini tuttugunda bosalan da var..
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Seele said:

Red said:

geri çekmenin problemi erkeğin boşalma anında geri çekilmesi. bence inanılmaz bi risk sdfs. saliselerle yarışıyorsun ve kadının insafına kalmışsın. ertesi gün kullanıyor mu acaba baba olacak mıyım. her ay bu stres yaşanmaz. ha ben precum dan da kıllanıyorum ama ejakülasyon sonrası çiş yapmaya inanıyorum. ilk sevişmede kondom kullanıp bitiriyorsun. sonra çiş yapıp ikinciye kondomsuz hazırsın. zaten sperm kaliten de düşmüş oluyor baya. e bi de geç boşalan bi adamsan partnerini 2-3 defa orgazma ulaştırıyorsun. sonra tak kondomu devam et ya da başka türlü ejakülasyonu hallet.

ama tabi yaşlandım artık onun binde bir riskini bile almıyorum full kondom go go. baba olmak istemiyorum 30 yaşında dsf

bencede kadina güven olmuyor. orgazm sirasinda "icime bosal icime bosal lütfen" diyen kadin biliyorum. geri cekmeye calisincada bel kisminda arkadan bacaklari kilit vaziyetine getirip haraket etmeni engelliyor. ahtopot gibi sarmis seni birakir mi.

gene ıslak rüyalar mı görülüyor forumda :)

Babanız sabancı filan değilse hiç bi kadın içime boşal diye inlemez...

Talihsiz bi yorum olmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...