Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix bölgesel sınırlamaları kaldırdı (ve korsan, ve İngilizce eğitim...)

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

Diziyibizdefullizle gibi les siteler patlar.

Netflix zannettiğiniz gibi değil ya. Ben de öyle düşünmüştüm de. Değil ne yazık ki. Piyasadaki dizilerin yarısı yok. Diğer yarısı sezon sezon geriden geliyor. Netflixler up to date oluyor. Marco polo, jessica, daredevil gibi.

Got amerika ile aynı anda yayınlanmıyor yani. Yine 3rd partyden izliycen.
Sosyal ağlarda paylaş

yillik filan geyikleirnden bisi anlamadim :P 33tl aylik diyordu bastim actim uyeligi, mis gibi izliyorum su an :P altyazi degsitirmek isteyince arabic-english cikiyor ne hikmetse. bir gecede cahil birakildik halk olarak :(

US katalogu ile ayni degil bide, us de olan baya sey yok diger regionlar gibi, cnbce nin boslugunda iyi oldu ama
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilk telefondaki feedde gördüm. Strateji planları kredi kartı bilgisi olarak aylık charge etme değil uzun süreli tek ödeme alınarak tekrar eden sub olmadan olacak yazıyordu. Da zaten daha çok erken. Şu an regional bloklar kaldırılmış gibi sadece. 1-2 aya belli olur. Bu arada ilk ay bedava? Niye para verdiniz ki.
Sosyal ağlarda paylaş

TR e altyazı desteği gelir mi bilemedim. Adamların tr pazarından erişime izin vermesiyle pazara yatırım yapma kararı alması farklı şeyler. Global olduk demek her dilde altyazı olacak her içerik için mi acabaaa.

Bu arada ingilizce bilmeyenleri neden banlamıyoruz. Sene 2016 değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...