Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi kameraya sahip smart

Dynun

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

su anda en iyisi sony.

ois olmadığı için düşük ışıkta çuvallıyor.

yani çuvallamıyo aslında ama ois olanlar isoyu çok yükseltmeden daha uzun enstantane ile çekim yapıyolar, çok daha iyi sonuç çıkıyor.
zaten hemen hepsinde sony algıalyıcı var.
Hatta samsungların bir kısmında sony bir kısmında samsung algılayıcı var ve fark ayırd edilemiyor neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

naftalin kokulari ile mart ayindan paylasim yapmis adam ya asgfhjasjfhgajsfgajsfgjasgfjasgfjasfgjafgj

abi kendinizle dalga gecilmesi icin mi bu kadar kasiyorsunuz? fanboyluk mu? yoksa su katilmamis bir korluk mu emin degilim..

olm ondan sonra telefonlar falan cikti bayagi, haberin var mi emin degilim ama.

olm dedim ama...

anane?

tombik yanaklarini sikarim senin, kapali telefondan lumia'a mi gectin tontis?
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon 6 var bende, yurtdışındayım ama dönücem o yüzden sony ye aklım kaymıyor değil hazır buradayken alayım diyorum z5 premium. Dönmeden çaksam bir tane ayfonu da tr de satarım, sony yürümezse birkaç ay sonra onu da satar 7 çıkınca 7 alırım. Mesela. Yeri değil ama bu başlıkta bir fikir alayım didim. Z5 premium burada 2000 tl, türkiye de 2700 tl. Edit: Bu arada asıl lumia lara hastayım da, plastik lan.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

naftalin kokulari ile mart ayindan paylasim yapmis adam ya asgfhjasjfhgajsfgajsfgjasgfjasgfjasfgjafgj

abi kendinizle dalga gecilmesi icin mi bu kadar kasiyorsunuz? fanboyluk mu? yoksa su katilmamis bir korluk mu emin degilim..

olm dedim ama...

anane?

oha amma yüklenmişsin lan :D
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

olm dedim ama...

anane?

Neyine ağlayacağımı bile bilemedim o derece :(
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

storm cidden kullandın da mı söylüyorsun
evet ise lowlight performansı nasıl

lowlight hastası olarak Note 4'ten çok memnunum.

LG G4 ve Samsung N4/N5/S6 şu an en iyi iki kamera diyebilirim.
sonra gece video çekimleri için iPhone 6s ve gündüz çekimleri için Sony Z5 geliyor.
ama lowlight fotoğrafçılık ve genel olarak Samsung > Apple ve Sony
Sosyal ağlarda paylaş

Genel olarak G serisi gerçekten en iyi f/p yi sunuyor.

Isınma yok, güçlü donanım, kamera çok iyi, ekran çok iyi. En önemlisi kullandığı arayüz hafif ve stabil. Samsungun son halini bilmiyorum ama ona göre baya hafif arayüzü vardı.

ve android tellerde önemli kriter; güncelleme desteğini hızlı bir şekilde verio LG. Samsunglar 6.0'ı TR ve 3. dünya ülkeleri hariç tüm herkese veriyor, TR ye 9 ay sonra falan geliyor.

ip7 saçma sapan 4k fiyatlarından giriş yaparsa, ve G5 isteneni verirse geçmeyi düşünüyorum bende ilk defa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sürü test var Z5'e kadar açık ara en iyisi Note 5, S6, S6 Edge plus idi Z5 ile bir iki testte 1. değişti ama halen Samsunglar başarılı. Olay foto ise Samsunglar hepsi aynı donanıma sahip zaten. He yok video ise Z5 onda da atla deve bir fark yok ama bir tık üstte gibi duruyor rakamsal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...