Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız arkadaş hemcinsiyle öpüşürse

Rasmon

Öne çıkan mesajlar

kızın konuyu erkek arkadaşına nasıl anlattığına ve sonrasında nasıl davrandığına bağlı, tamamen dışında tutmaya özenerek, detaya inmeden, üstünkörü geçiştirerek anlatıyorsa, kız gey. ve senin arkadaş paravan sadece.

böyle net bir geribildirim alacağı kadar konuşulmadıysa, bir denesin, sorsun, detay istesin, yani dahil olmak istediğini hissettirsin direkt sormadan. yeşil ışık gelirse, kıza sarılsın bırakmasın.

ciddi birşeyse yaklaştırmaz kızlar partnerine erkeği. ciddiden kastım da, cinsel tercihleri konusunda ciddi ise, ilişkinin ciddiyeti değil. seçimini yapmıştır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama çok acayip girmiş en baştan diyemedim asıl diyeceklerimi.

Özetle diyecektim ki... Erkek kadın fark etmez. Öpüşme öpüşmedir. NASIL öpüştüğü önemli. Anlarsın onu ama bildiğin seksi öpüşme ise kız erke fark etmez diyecektim.. ulan lama ne biçim girmişin konuya olm lan.

Bi ince de yaralıyım. Bir lezbiyen, ayrılık döneminde tavlamıştı kız arkadaşımı yılllaaarrrrr önce... tekrar bir araya geldik ama asla ayni olamadı. Erkek olsa araya giren onarabilirsin, kadın olunca bir de zehirliyor beynini, ayni dili konuşuyor, garip bir yakınlık empatiler dayanışma mazlum edebiyatı falan. REKABET edemezsin usta bir kadınla, manitayı alırsa alır, g.t gibi kalırsın arkada.

Öptürme diyeceğim onu da diyemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Bizim kuzen soruyor, abi paticik mezhebi geniş bi yer sen bi sor bakalım dedi.

Bunun kız arkadaşı biseksüel olmadığını söylemiş ancak arada yakın kız arkadaşlarıyla öpüşüyor, bazen biraz daha ileri gidiyormuş. Bu durumu nasıl karşılıyorsunuz?

öpüşüyor derken dudaktan mı öpüşüyor?
daha ileri gitmeden kasıt ney? fransız öpücüğü mü veriyorlarmış birbirlerine?
konunun uzmanı ramses2,pascalnouman,karamürsellidelihamdi gibi arkadaşlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...